פורום מדעי המחשב

בהנהלת: רונית אקשטיין  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מדעי המחשב לתואר ראשון ושני, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

רונית אקשטיין

יועצת לימודים של החוג למדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למינהל.

אופיר | 22:54  21/06/10
שלום לכולם אני בן 22 למדתי הנדסאי מכונות ועכשיו רוצה לעשות קורס של MCITP ביררתי ומצאתי שיש כל כך המון משחקים והמון אפשרויות ואני לא יודע לפי מה לבחור את המכללה הנכונה ללימודים חלק אומרים לי שיהיה להם שם טוב למכללה זה מספיק חלק אומרים לי הכל תלוי באיך תדבר כי כל התעודות מגיעות ממייקרוסופט וזה לא משנה איפה ממש למדת.... הלכתי כבר לאיבוד ממוצע המחירים לקורס כזה בערך 17 אלף עם CCNA ואקסצאנג' לפי מה אני אמור לבחור את המכללה המתאימה אם אני יתן שמות של מכללות אם אפשר לקבל חוות דעת על כל אחת מהם
מירב ימיני | 11:26  27/06/10
היי, ראשית כל, אתה צודק במובן מסוים אבל לא צודק לגמרי ואני אסביר למה כוונתי. לטובת התעודה עצמה של מייקרוסופט זה אכן לא משנה היכן תלמד, שכן אם הוצאת תעודה הרי שמדובר באותה ההסמכה ללא תלות בגוף הלימודים שהכשיר אותך. אבל (וזה אבל גדול...) יש משמעות גדולה בבחירת מקום הלימודים בגלל שרמת הידע שתינתן לך אינה בהכרח באותה האיכות, ואפילו אם למדריך שלך יש ידע רב - לא בהכרח הוא יודע להעביר אותו כפי הצורך. אצלנו במכללת רמת-גן, כמוסד לימודים רישמי ומוכר של מייקרוסופט, יש התחייבות של המוסד לרמת הידע והן לרמת המדריך. המדריכים בבתי ספר של מייקרוסופט הם מחזיקי הסמכת MCT המוכיחה לא רק את הידע הרב שלהם בתחום אלא גם את כישורי העברת החומר שלהם. בנוסף, בתי ספר של מייקרוסופט יעניקו לך סביבה שאושרה ע"י מייקרוסופט ללימוד החומרים ואפילו ספרים רשמיים של מייקרוסופט. קורסים טכנולוגיים הם לא זולים ואני לא הייתי מתפשר על פחות מזה. בהצלחה! מירב ימיני יועצת לימודים היחידה ללימודים חות אקדמיים מכללת רמת-גן
סגור