פורום מדעי המחשב

בהנהלת: רונית אקשטיין  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מדעי המחשב לתואר ראשון ושני, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

רונית אקשטיין

יועצת לימודים של החוג למדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למינהל.

גלית | 23:55  21/09/08
שלום, רציתי ללמוד בניית אתרים. במכללת סלע הציעו לי מסלול של שנה וחודשים (פעמים ערב ) שכולל 5 חודשים עיצוב והשאר תכנות. בדקתי במכללה נוספת mentor שם הם מציעים את החלק הראשון גם בחמישה חודשים ויותר זול. האם אתה מכיר את המכללה??? חשוב לי מבחינת הלימוד של הפלאש שאני לא מפספסת משהו בלימוד במכללה mentor שיש אולי בסלע , אשמח לדעת אם אתה מכיר גם אותם. כמו כן האם יש חשיבות לספרי הלימוד אם הם בשפה האנגלית או העברית כי אני אישית מעדיפה בעברית. תודה
עמית מאיר | 12:59  02/10/08
גלית שלום, אני לא מכיר את מכללת mentor, אבל רצוי שתוודאי מה כוללת תוכנית הלימוד בשני מוסדות אלו, ותערכי השוואה בין התכנים. חשוב גם שתבדקי מיהם סגל המרצים בכל אחד מהמוסדות, לרבות הרזומה הרלוונטי שלהם. מומלץ גם לבדוק באם קיימת אפשרות להכנס לשעורי ניסיון טרם ההרשמה לצורך התרשמות. בנוגע לשפת חומר הלימוד: מרבית הספרים המקצועיים הם באנגלית, אך אין כל בעיה שמערכי השעור יהיו בעברית, כל עוד זה לא בא על חשבון מקצועיות ובהירות התכנים. בכל מקרה, רצוי להיחשף לספרות מקצועית באנגלית ככל שניתן בעת הלימודים, מכיוון שהדבר עשוי להוות יתרון משמעותי לאחר מכן בקבלה לעבודה. בהצלחה !
איריס שרגר | 12:51  23/10/08
גלית שלום רב. שמי איריס ואני יועצת לימודים באינטרביט שזאת זרוע ההדרכה של אמת מיחשוב. נא צרי עימי קשר לעניין שאלתך. 03-7529922 שלוחה 128
סגור