איציק | 16:26  27/05/14
שלום רב, אשמח שתענו לי בפירוט ככל האפשר על שתי השאלות :) אני מתעניין לגבי לימודי תעודה של ביטוח פנסיוני, 1.רציתי לדעת, מטרת הקורס היא להכשיר אותי למבחנים בלבד? במידה וכן, אני יוכל ללמוד באופן עצמאי? במידה ולא, אז איך הידע שאני צובר בקורס עוזר לי בתור סוכן ביטוח הלכה למעשה? 2.לפי מה שנראה לי את המקצוע תכלס לומדים בהתמחות, איך הידע שאני צובר בקורס יכול לעזור לי בחיים האישיים? יהיה לי מספיק ידע על מנת לסחור בשוק ההון למשל? תודה רבה לעוזרים!! :)
מונה בר-גיל | 22:09  04/06/14
איציק שלום, 1- אכן, מטרת המסלול להכשירך למעבר הבחינות החיצוניות. 2- אתה יכול ללמוד אליהם באופן עצמאי ולגשת לבחינות באופן עצמאי. 3- הידע שתצבור בקורס יהיה תיאורטי ובחלקו אינו שימושי בפועל. אי לכך, אין להתעלם בין הפער התיאורטי שנלמד במסגרת הלימודית לעומת הידע המקצועי שיש לרכוש בשוק העבודה בלבד וזאת אפילו על ידי התעמקות בהיסטוריה הביטוחים עשורים אחורה. 4- את הטעימה והבנת המקצוע לומדים בהתמחות. 5- הידע שתצבור בקורס ירחיב את ידיעותיך בתחום הביטוח ופחות בשוק ההון. לפיכך, המסלול יתרום להבנת חלק מהמושגים התיאורטיים, אך לא יאפשר לך מסחר בשוק ההון. בהצלחה, מונה בר-גיל
סגור