ריטה | 16:40  02/10/13
שלום, אני לפני שלוש שנים נרשמתי לקורס מזכירה רפואית. לפי מה שהוסבר לי אני עושה 450 שעות ו50 שעות סטאז׳ בבית חולים בפיקוח משרד התמ״ת וזה מה שנעשה. לא היתה לי אפשרות לעבוד בתור מזכירה רפואית אבל עכשיו יש לי אפשרות להכנס לעבוד לבית חולים והם דורשים ממני תעודת מקצוע שלא קיבלתי, ועברתי את כל הבחינות. התעודה שקיבלתי ממשרד התמ״ת פקידות מזכירות ולא מזכירה רפואית... רציתי לדעת מה לעשות ואך לקבל תעודה של מזכירה רפואית ממשרד התמ״ת
מונה בר-גיל | 01:24  03/10/13
ריטה שלום, אכן מסלול של "מזכירות רפואית" בהיקף של 400 שעות, שמתוכם 60 שעות מוקדשות לסטאז'. לא הצלחתי להבין מדברייך, האם למדת קורס "מזכירות רפואית" או קורס "ניהול מערכות משרדיות" (מזכירה בכירה)? הרי אם למדת קורס מסוים המוכר ע"י משרד התמ"ת, היית אמורה לקבל את התעודה הרלוונטית לתחום. 1- בכל מקרה, אשמח אם תוכלי להבהיר את הנקודה. 2- פני למכללה בה למדת ובדקי האם נמצאת ברשותם "תעודת גמר" של משרד התמ"ת לקורס שסיימת? 3- או לחילופין פני למח' בחינות בתמ"ת במחוז מגורייך לבדיקת סוג תעודת הסיווג לה את זכאית. בהצלחה, מונה בר-גיל
ריטה | 10:42  03/10/13
היי מונה בר-גיל, אני למדתי קורס מזכירה רפואית לפי מה שרציתי והוסבר לי שאני מקבלת תעודה ממשרד התמ״ת. אתמול ניגשתי למכללה והם אומרים לי שלמדתי קורס מזכירה בכירה, אבל זה לא משרציתי ללמוד. גם אצלהם בכריס תלמיד שלי רשום שעשיתי קורס מזכירה רפואית. מה אני צריכה עכשיו לעשות? לא מקבלים אותי בלי תעודה למוסד ממשלתי.
מנהל פורום לימודי תעודה | 20:58  08/10/13
ריטה שלום, אני עדיין לא כ"כ מצליחה להבין מה למדת ומתי. תתקשרי למח' בחינות במשרד הכלכלה (תמ"ת לשעבר) ובדקתי לאיזה קורס היית משובצת ובמה כרוך התהליך לעשות בחינות אקסטרניות אם קיימות כדי שתהיה לך תעודה של מזכירות רפואית. מחזיקה לך אצבעות ומאחלת שהכל יסתדר לטובתך. מונה בר-גיל
סגור