פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

גיל שלום, אנחנו כנראה עוברים בקרוב לאטלנטה, אני לומדת בארץ נטורופתיה ומעוניינת להמשיך שם את הלימודים. האם אתה מכיר מכללה או אוני' כזו באיזור אטלנטה? תודה רבה
ד"ר גיל וינבאום ND | 08:05  13/02/15
שלום רוז, צרי לי שאת עוזבת את ישראל, אך אני מקווה שזה מסיבות טובות ושתחזרי בקרוב. אני מאמין שאם תעשי חיפוש קצרצר בגוגל תוכלי לקבל את רשימת המכללות לנטורופתיה באזור מגורייך העתידי (אטלנטה היא גדולה....). שלום לך, שכר הלימוד בארץ הוא מהנמוכים בעולם כשמדובר על לימודי רפואה משלימה. יחד עם זאת, זו בהחלט הוצאה לא מבוטלת... אני ממליץ לפנות למכללה בה את מעוניינת ללמוד ולספר על הקושי שלך. לכל מכללה יש בדרך כלל הסכמי הלוואות ותשלומים עם גופים פיננסיים. בנוסף, את מוזמנת לפנות לעיריה/ מועצה במקום מגורייך ולברר דרכם האם יש מלגות לתושבי המקום. מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור