פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

שלום, כסטודנטית לנטורופתיה שנה שלישית,אשמח לדעת מהן אפשרויות התעסוקה שלי ואיך אני יכולה לקדם את עצמי ולהתחיל להתמקצע כמו למשל להיות אסיסטנטית של נטורופת וכו'. במודעות דרושים יש בעיקר דרישה לנטורופתים בחנויות טבע שונות שבזה אני פחות טובה ופחות מעוניינת או לחילופין למקצועות מגע שגם בזה אני פחות מתעניינת. איך אוכל לקדם את עצמי למסלול של תזונה,גם בסכומים סימליים. אני מאד נהנית מהמקצוע ומאד רוצה להתחיל לבנות את עצמי בתחום. תודה רבה לך
מנהל פורום לימודי רפואה משלימה | 12:46  28/05/12
שלום לך, למרות שזה לא פורום לסטודנטים לנטורופתיה, אלא פורום למתעניינים בלימודי רפואה משלימה, אני יענה בקצרה על שאלתך. רב עיסוקם של הנטורופתים הוא ביחידות לרפואה משלימה של קופות ובתי החולים, רבים מהם בעלי קליניקות פרטיות, יועצים במכוני כושר, בתי טבע ופארמים. מקצתם מנחים קבוצות הרזיה ומקצתם מלווים מטופלים באופן אישי בהתאמות תזונתיות. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור