פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

יעל | 02:31  11/03/10
שלום, רציתי בבקשה לברר כמה דברים לגבי לימודי נטורופתיה. 1. רציתי ללמוד לתעודת תזונאית הוליסטית אבל מאחר שיש את החוק החדש ואין לי תואר ראשון והעניין של להשלים את הלימודים לתואר במכללה בחו"ל נראה לי קצת לא ריאלי מבחינתי, חשבתי ללמוד נטורופתיה. במידה ואני אתחיל בשנה הבאה, האם אני יכולה להיות רגועה או שיש סיכוי שבשנים הקרובות גם בנטורופתיה יצטרכו בנוסף תואר ראשון? 2. האם אוכל לתת ייעוץ תזונתי במידה ואהיה נטוורפתית ללא תואר ראשון? תודה מראש
גיל וינבאום | 17:03  11/03/10
שלום יעל, אכן עפ"י החוק החדש (שטרם נכנס לתוקף- אך בקרוב יכנס), רק לבעלי תואר ראשון יהיה מותר עפ"י חוק להיקרא תזונאים ולתת ייעוץ שכזה. החוק הנ"ל אינו כולל נטורופתים שלהם כלים טיפוליים מגוונים ובין היתר גם מייעצים לגבי תזונה ואורח חיים בריא. לכן בשנים הקרובות לא אמורה להיות מכשלה של תואר ראשון כתנאי מקדים לאישור לעסוק בנטורופתיה. לגבי התואר הראשון: ישנן מכללות שלהן הסדרים עם מכללות בינלאומיות- כך את יכולה להשלים את התואר הראשון (דרך לימוד מרחוק) בישראל. מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור