פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

יעל | 23:01  08/12/09
שלום, אני שוקלת האם ללמוד לימודי תזונה טיבעית בקולג' לרפואה משלימה. ידוע לי שכדי לעסוק בתחום צריך גם תואר ראשון, ורציתי בבקשה לברר: האם ידוע לך אם תואר ראשון של אוניברסיטת canterbury מבריטניה מוכר כתואר ראשון בארץ? אני למדתי שם את רוב התואר, ואת מה שנשאר סיימתי דרך האינטנרט כי כבר חזרתי לארץ, אבל אני לא מצליחה למצוא היכן מבררים אם התואר מוכר בארץ. לא חשבתי שאחזור לארץ כי הייתי אמורה להתחתן עם בחור משם, אבל זה בוטל, ובסופו של דבר יש לי את התואר משם וחבל לי להתחיל עכשיו תואר ראשון נוסף. תודה מראש
גיל וינבאום | 18:41  10/12/09
שלום יעל, לגבי הכרה בתואר שלך- עלייך לבדוק מול המל"ג (המועצה להשכלה גבוהה) לגבי המסלול בתזונה הוליסטית- אני ממליץ כי תגשי לפגישת ייעוץ ותקבלי את הפרטים הרלוונטיים. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור