פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

מגי | 10:34  05/02/09
אני מעוניינת ללמוד רפואה משלימה ומחפשת כרגע כמה וכמה מכללות הייתי רוצה לדעת אם מישהו יודע על מכללות מומלצות ללמוד בהם שקשורות לקופות חולים או שבכלליות טובות ראיתי את מכללת רידמן , מדיסן ועוד ועוד
גיל וינבאום | 13:12  05/02/09
שלום מגי! ראשית, אני שמח שבחרת ללמוד לימודי רפואה משלימה. לימודים שהם גם מקצוע וגם דרך חיים. כדי שאוכל לעזור לך בצורה נכונה ומקצועית, עלייך למקד את שאלתך: איזה תחום מבין עשרות התחומים שנכללים במושג "רפואה משלימה" מעניין אותך ספציפית. היכן את גרה/ מעוניינת ללמוד: בצפון/ במרכז /בדרום. יש מכללות המקושרות לקופות חולים, יש מכללות שמקושרות לבתי-חולים. אשמח לקבל ממך עוד מידע כדי לכוון אותך.. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
אינאס | 19:57  22/04/09
אני מועניינת לדעת עוד מכללות שמלמדות עיסוי באזור המרכז.
סגור