פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

נוני | 09:39  17/11/08
אחרי שנת לימודים במכללת ברושים - ארומתרפיה, החלטתי לוותר עם הלימודים שם בשל הבייתיתות בתחבורה הציבורית בשעות הערב. בדקתי את מכללת תלתן ללימודי רפלקסולוגיה וקשה לי לקבל החלטה חד משמעית. בחיפושי באינטרנט אחר פידבקים לא מצאתי כלום לא לטוב ולא לרע ואני קצת חוששת. מישהו יכול להמליץ על תלתן מנסיונו האישי? כמו כן האם מכללת תלתן נחשבת למכללה טובה ואיכותית ללימודי רפלקסולוגיה? תודה על העזרה
גיל וינבאום | 09:45  18/11/08
שלום נוני לכל מכללה יש את הדגשים שלה: כמות הסטודנטים, כמות אסיסטנטים, קורסי העשרה, הסטאז' הקליני ועוד.... המכללה שציינת מוכרת ע"י איגוד הרפלקסולוגים הישראלי ולכן תוכנית הלימוד היא טובה. אני ממליץ לך לבדוק מהי הגישה שלמדת במכללה הקודמת? ישנם זרמים שונים ברפלקסולוגיה: רפלקסולוגיה הקורדינטיבית/ לרפלקסולוגיה הפנטוגרמית/ לרפלקסולוגיה ההוליסטית. האם הגישה שנלמדה היא הגישה שאת רוצה להמשיך בה, או לשנות גישה? אני מציע שלפני שאת מחליטה, גשי למכללה ודברי עם המורים בפועל ובדקי האם את מתחברת לאני מאמין ולתובנות שלהם. דברי עם סטודנטים שנה ב' שלומדים. כך תוכלי לקחת החלטה שקולה ומושכלת. מצ"ב קישור לרשימת המכללות המוכרות ע"י איגוד הרפלקסולוגים הישראלי. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור