פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

מיכל | 15:25  30/07/08
שלום, רציתי בבקשה לברר לגי העומס של לימודי הרופאה סינית בקולג' לרפואה משלימה והאם ניתן לשלב אותם עם משרה כמעט מלאה. אני מתכוונת לקולג' לרפואה משלימה כמובן. שלחו לי באי מייל את מערכת השעות של השנה הקרובה, וזה יוצא מאוד טוב כי יש יום אחד מלא של 12 שעות ועוד יום אחד אחר הצהריים של 4 שעות. סך הכל 16 שעות שבועיות שעל פניו מותירות זמן לעבוד 3/4 משרה. השאלה שלי היא: כמה בערך שעות אצטרך להשקיע מידי שבוע בבית לשיעורים ועבודות? שאלה נוספת: האם המבחנים ברפואה סינית בדרך כלל מבחנים של זכירת המון חומר? אני פשוט די חוששת מהעניין הזה ושלא אצליח לעמוד בזה. תודה
גיל וינבאום | 19:46  30/07/08
שלום מיכל! הפורום הזה מנוהל על ידי ואינו פורום של הקולג'. הוא נועד לעזור לאנשים לקבל החלטה שקולה ומושכלת. להבהיר טעויות נפוצות ולתת מענה אובייקטיבי לכל שאלה שמתעוררת. אם יש לך שאלות ספציפיות לגבי פרוצידורות או תכנים ספציפיים של הקולג' אשמח כי תפני ישירות למזכירות הקולג' שם תקבלי מענה מקצועי באופן פרטני. תודה. ד"ר גיל וינבאום. www.mashlima.co.il
סגור