פורום פסיכומטרי ותנאי קבלה- לקריאה בלבד

בהנהלת: מרכז הייעוץ ilimudim  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום פסיכומטרי - המקום לשאול, להתייעץ, לחלוק חוויות וגם לקבל תשובות בכל נושא הקשור לפסיכומטרי כתנאי קבלה למוסד לימוד- להיכן מתקבלים, שיפור פסיכומטרי, פסיכומטרי ללקויי למידה, ציוני סכם וכד'.

מרכז הייעוץ ilimudim

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

הייי, יש לי שאלה.. יש לי אופצייה להתקבל ללימודים ללא פסיכומטרי..בשביל זה אני צריכה להשלים מתמטיקה ל5 יח"ל..(כרגע יש לי 4יח"ל)..(אני רוצה לשפר עם מורה פרטי) או שאני יכולה לעשות פשוט פסיכומטרי ולהתקבל ככה..(עם ציון פסיכו מעל 650).. מה כדאי לי לעשות? מבחינה כספית, זמן והצלחה..כמובן (אני טובה במתמטיקה ואוהבת את המקצוע)...
אם המחיר של הפסיכומטרי זה הסיבה שבגללה את מתלבטת אם להשלים בגרות או לא, אז שתדעי שעכשיו את יכולה לעשות פסיכו בכמעט חצי מחיר. יש רכישה קבוצתית בפייסבוק של קידום ואם נרשמים דרך שם אפשר לקבל הנחה משמעותית. חוצמיזה, מניסיוני עדיף ללמוד בכיתה ולא עם מורה פרטי, כי תכלס לבד אין לך כח ללמוד ואתה מוותר לעצמך...
והינה הלינק: http://www.facebook.com/Kidumltd?sk=app_120774378006141
היי, מלבד עניין הכסף, לגביו שירה ייעצה לך, אני רוצה לתת לך תמונה קצת יותר מלאה של האתגרים הטמונים בזה ובזה: מבחינת זמן- רוב הקורסים לפסיכומטרי הם בין חודשיים לארבעה חודשים והם אינטנסיביים מבחינת שיעורי בית והשקעה, בטח ובטח אם את מכוונת לציון גבוה כמו 650. ללמוד לבגרות במתמטיקה עם מורה פרטי זו למידה גמישה יותר כיוון שאת תוכלי לבחור בכמה זמן את עושה את זה, בהתאם למספר השיעורים שתקחי בשבוע. אני חולקת על דעתה של שירה ורואה הרבה יתרונות ואפשרויות בלמידה עם מורה פרטי. מבחינת הצלחה- ציינת שאת טובה במתמטיקה אבל לא ציינת מהי רמת האנגלית והעברית שלך, מבחינת קריאה והבנה בעיקר. אם גם בתחומים האלו זורם לך ונחמד לך, סיכויי ההצלחה שלך כנראה טובים פה ופה. עם זאת, הפסיכומטרי מתפרש לתחומים שונים כך שאם נוח לך בתחום המתמטיקה במיוחד- הייתי שוקלת בחיוב את הכיוון הזה. לסיכום, אני בטוחה שבכל כיוון שתבחרי תצליחי ותסתדרי, כך שאל "תשברי את הראש" יותר מדי! את יכולה גם לנסות קצת להסתכל על ספרי פסיכומטרי ועל ספרי מתמטיקה, כדי לקבל תחושה ולהיעזר בתחושה כדי להחליט. בהצלחה רבה! :)
תודה ממש לשניכן! :) סופ"ש נהדר..
אפשר לעשות את השניים. אני אישית עשיתי פסיכומטרי בלי לשפר ציון וזה הספיק לי. האמת שהלכתי לבית ספר סמארט שמאפשר הכנה לפסיכומטרי וזה עזר לי מאד. http://www.besmart.co.il/
סגור