פורום פסיכומטרי ותנאי קבלה- לקריאה בלבד

בהנהלת: מרכז הייעוץ ilimudim  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום פסיכומטרי - המקום לשאול, להתייעץ, לחלוק חוויות וגם לקבל תשובות בכל נושא הקשור לפסיכומטרי כתנאי קבלה למוסד לימוד- להיכן מתקבלים, שיפור פסיכומטרי, פסיכומטרי ללקויי למידה, ציוני סכם וכד'.

מרכז הייעוץ ilimudim

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אני חושב ללמוד הנדסה תעשייה וניהול באוניברסיטה. יש לי ממוצע ציוני בגרות של 99 (כולל הבונוסים) וציוני ההתאמה באוניברסיטאות כתנאי קבלה ממש גבוהים. מוסדות הלימוד האופציונליות שלי - הם אוניברסיטת ת"א / טכניון . ההתלבטות שלי היא - 1. בין אפיק המעבר שמציע : לימודים באוניברסיטה הפתוחה למס' קורסים ידועים מראש, ובהוצאת ממוצע של 85 ומעלה, הקורסים יוכרו באוניברסיטה. ואתחיל את הלימודים באוניברסטיה עם פטור בקורסים שסיימתי בפתוחה. בכך אני עוקף את תנאי הקבלה הקשים . עם זאת אני לוקח סיכון של אי הצלחה בקורסים ובזבוז של 2000 ש"ח על כל קורס שלא לדבר על זמן שהולך לאיבוד. 2. האופציה השניה היא שיפור ציוני הבגרות שלי- אזרחות,ספרות, היסטוריה -מ75 ל90* או מתמטיקה 5 יחידות שאלון 007 מ56 ל*90 * ציון שאקווה להוציא ובנוסף התחלת לימודי פסיכומטרי. רק כדי לסבר את האוזן- ציון ההתאמה לת"א הוא 665 , מה שאומר שילוב של ממוצע בגרות 105 ( שאנלא יודע איך אני מגיע אליו) ביחד עם פסיכומטרי של 696 ! אנא עזרו לי ! :)
להלן ציוני הבגרות שלי : מקצוע יחידות ציון תנך 2 89 ידיעת הלשון והבעה 1 84 אנגלית E 82 אנגלית F 80 אנגלית G 70 אנגלית סופי 5 81 היסטוריה א 84 היסטוריה ב 75 היסטוריה סופי 2 79 אזרחות 2 77 מתמטיקה 005 89 מתמטיקה 006 75 מתמטיקה 007 53 מתמטיקה סופי 72 כימיה טכנולוגית 5 ביוטכנולוגיה 5 89 ספרות 2 75 חיבור עברי 1 81 הבעה עברית 2 83
סגור