פורום פסיכומטרי ותנאי קבלה- לקריאה בלבד

בהנהלת: מרכז הייעוץ ilimudim  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום פסיכומטרי - המקום לשאול, להתייעץ, לחלוק חוויות וגם לקבל תשובות בכל נושא הקשור לפסיכומטרי כתנאי קבלה למוסד לימוד- להיכן מתקבלים, שיפור פסיכומטרי, פסיכומטרי ללקויי למידה, ציוני סכם וכד'.

מרכז הייעוץ ilimudim

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

צילה | 10:54  25/06/09
יש לי התייעצות- אני לומדת באופן פרטי ורציתי לשאול האם כדאי לקבוע שעור יום לפני הפסיכומטרי או עדיף שלא... מה אתם אומרים?
אריאלה פרידמן | 11:25  25/06/09
שלום, תראי ההמלצה משתנה מאדם לאדם. בדרך כלל לרוב התלמידים אני מציעה לא ללמוד ביום האחרון לפני הבחינה, מקסימום ללמוד עד הצהרים ואחר כך לעשות דברים רגועים ומהנים- לטייל קצת, לבלות עם חברים, וללכת לישון מוקדם. עדיף שתקבעי את השעור ליומיים לפני, תאספי כל מיני דברים שלא הבנת ותשאירי קצת זמן אחרי השעור לתרגל דברים מהשעור, לא ללמידת דברים חדשים שרק ילחיצו אותך אם את לא מבינה... לא סביר שביום האחרון פתאום תלמדי נושא חדש שלא ידעת ותדעי אותו עד הסוף, סביר יותר שמה שתלמדי בצורה חלקית רק יכניס אותך לאווירה של מתח עד הרגע האחרון, וזה לא מומלץ. בהצלחה
סגור