פורום אדריכלות ועיצוב-לקריאה בלבד

בהנהלת: אמיר נבון  |  מסר למנהל/ת הפורום
סטודיו 6B בית הספר לעיצוב ואדריכלות, נמצא בלב תל אביב. קיימים סניפים נוספים בחיפה ובירושלים. הסטודיו פותח בפנייך מגוון אפשרויות בתחום לימודי עיצוב דרך המכינה לעיצוב שתעזור לכם להתקבל למוסדות האקדמיה המובילים בארץ ובחו"ל. תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות הוא ארוך, ומורכב ממספר רב של שלבים. מבחני הקבלה בד"כ מתחילים אחת לשנה, מחודש מרץ. ההמלצה שלנו: כדאי להתחיל להתכונן ולהיערך למבחני הקבלה מספיק זמן מראש, כדי להגדיל בצורה משמעותית את סיכויי הקבלה שלך.

אמיר נבון

שירי | 09:04  26/05/09
שלום לכולם, אני לפני הלימודים ורציתי לברר כמה דברים כי אני כבר מבולבלת מכל מה שהמוסדות לימוד מציעים, אני מעוניינת ללמוד אדריכלות ואני מלבטת בין הנדסאי למהנדס, (בין אונ´ ת"א, בצלאל והמכללה למנהל), אני כרגע עושה מכינה אצלכם בסטודיו ויש לי בשנה הקרובה עוד את התגבורים ועבודה על התיק עבודות. המכללה למנהל מציעה תואר של אדריכלות ועיצוב פנים ביחד האם זה הגיוני? אני מכירה אחרת (שאלה תארים נפרדים). ואני יכולה להתחיל באוקטובר הקרוב. האם יש מה לעשות עם התואר הנדסאי או שחבל על הזמן וללכת ישר ללמוד באקדמיה? האם ניתן בעתיד (ואני יודעת שהוא קצת רחוק אבל זה חלךק מהשיקול) לפתוח משרד אדריכלים מורשה עם תואר הנדסאי? תודה, שירי
יש פרויקט חדש של המכללה למנהל שבו את יכולה לדבר עם סטודנטים לעיצוב פנים ולשאול אותם כל שאלה שרק עולה לך בראש. אני חושב שאולי תוכלי לקבל שם את התשובות שאת מחפשת (הוספתי קישור) http://media.colman.ac.il/mentors
שירי | 12:50  26/05/09
תודה
סגור