פורום אדריכלות ועיצוב-לקריאה בלבד

בהנהלת: אמיר נבון  |  מסר למנהל/ת הפורום
סטודיו 6B בית הספר לעיצוב ואדריכלות, נמצא בלב תל אביב. קיימים סניפים נוספים בחיפה ובירושלים. הסטודיו פותח בפנייך מגוון אפשרויות בתחום לימודי עיצוב דרך המכינה לעיצוב שתעזור לכם להתקבל למוסדות האקדמיה המובילים בארץ ובחו"ל. תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות הוא ארוך, ומורכב ממספר רב של שלבים. מבחני הקבלה בד"כ מתחילים אחת לשנה, מחודש מרץ. ההמלצה שלנו: כדאי להתחיל להתכונן ולהיערך למבחני הקבלה מספיק זמן מראש, כדי להגדיל בצורה משמעותית את סיכויי הקבלה שלך.

אמיר נבון

אור | 14:01  14/05/09
שלום, רציתי לשאול איפה הכי כדאי לעשות תיק עבודות לעיצוב אופנה, אם אין לי בכלל תיק עבודות, האם כדאי לקחת מורה פרטי שיעשה איתי ? תודה.
נופר | 16:02  29/06/09
ממליצה בחום על מכללת ביטוי, אני התחלתי שם מכינה והפסקתי עקב שינוי כיוון בלימודים, כרגע אני גם מוכרת את המכינה ביד 2, אם תרצה עוד פרטים... ממליצה בהחלט על מכינה, ממש מסבירים לך את מושגי היסוד בעיצוב, זה הרבה מעבר לרק תיק עבודות בהצלחה
יש מכינות טובות באמת ללימודי מכינה לעיצוב אופנה, אחת מהם זה סטודיו A, המכללה לאופנה ותפירה
נילי | 10:16  04/03/10
מה הדרישות ללימודי עיצוב אופנה? האם אני יכולה להתקבל בלי לעשות מכינה? מה אני צריכה לעשות בשביל להתקבל? יש לציין שיש לי כבר תיק עבודות מוכן.
סגור