פורום אדריכלות ועיצוב-לקריאה בלבד

בהנהלת: אמיר נבון  |  מסר למנהל/ת הפורום
סטודיו 6B בית הספר לעיצוב ואדריכלות, נמצא בלב תל אביב. קיימים סניפים נוספים בחיפה ובירושלים. הסטודיו פותח בפנייך מגוון אפשרויות בתחום לימודי עיצוב דרך המכינה לעיצוב שתעזור לכם להתקבל למוסדות האקדמיה המובילים בארץ ובחו"ל. תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות הוא ארוך, ומורכב ממספר רב של שלבים. מבחני הקבלה בד"כ מתחילים אחת לשנה, מחודש מרץ. ההמלצה שלנו: כדאי להתחיל להתכונן ולהיערך למבחני הקבלה מספיק זמן מראש, כדי להגדיל בצורה משמעותית את סיכויי הקבלה שלך.

אמיר נבון

שוב כמה שאלות לתיק עבודות.. אור |14:31 11/05/09 שלום. עברתי את המבחן הראשון לעיצוב טקסטיל בשנקר, וביום ראשון יש לי את השלב השני- ראיון והצגת תיק עבודות. אז שוב יש לי כמה שאלות.. האם 10 עבודות זה מספיק (יש לי יותר אבל אני תוהה אם כדאי להביא אותם, אולי זה יהיה יותר מידי ויראה על חוסר החלטיות..) לגבי אופן ההגשה של התיק: אם אני מחליטה להביא איתי את העבודות ממש- אז אני צריכה להביא את כולן? ואם החלטתי לצלם עבודת- אז להגיש את כולן מצולמות? או שזה ממש לא ככה, ואפשר להביא חלק מצולמות וחלק ממש כמו שהן? (זה יהיה לי הכי נוח, אבל פוחדת שזה לא יראה טוב שלא הכל באותו גודל ולא תהיה כריכה או אריזה מסוימת שבתוכה הכל מסודר) אשמח שוב לתשובתך תודה רבה מראש ושבוע טוב אור
ראשית - בהצלחה בשלב השני. 10 עבודות זה קצת יותר מדי. את אכן צריכה לבחור מתוכן את הטובות ביותר. בין 5 ל 7 עבודות זה מספיק. אני בספק אם יגיעו לשביעית. לגבי אופן ההגשה : את יכולה להגיש את העבודות איך שאת רוצה ! החוק היחידי הוא שהכל, אבל הכל מותר. את העבודות שמרשימות כמו שהן תביאי כמו שהן. עבודות גדולות או כאלו שיראו טוב יותר בצילום תביאי בצילךום. לא אמור להיות פורמט קבוע מבחינת גודל או כל דבר אחר, ולא חייבת להיות אחידות בין העבודות מאחר וכל עבודה עומדת בפני עצמה. ושוב, בהצלחה רבה, ערן פינגר, ראש חוג עיצוב אופנה בסטודיו 6B
המון תודה! עזרת לי וגם הרגעת.. אתה יודע כמה זמן בערך לוקח כל ה"מפגש" הזה? ושוב תודה ואעדכן בהמשך.. אור
סגור