פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

קארינה | 10:51  26/10/11
היי, אני מתחילה השנה ללמוד מכינה במכללת עמק יזרעאל מכיוון שלא הצלחתי להגיע לציון הנדרש בפסיכומטרי, במידה ואני מסיימת בהצלחה את המכינה עם הממוצע הנדרש, עדיין אצטרך לעשות שוב פעם פסיכומטרי על מנת להתקבל ללימודי סיעוד?
ליליאנה ליליאנה | 19:16  28/10/11
כדי להתקבל במקום אחר (לא עמק יזרעאל), תצטרכי פסיכומטרי.
מה הן תנאי הקבלה של מכינת הסיעוד ?
פסיכומטרי מעל 400
אכן מקבלים אותך . אבל האם אתם יודעים שרובם מוכשלים בראיוןץ תשאלו תלמידים רבים שנרשמו למרות שיש להם ממוצע בגרות או מכינה מעל 90. בעמק יזרעאל רושמים אותם אבל לצערנו שולחים להם מכתבי דחיה לפני ראיוןץ וחלק אחר מוזמנים לראיון וקוראים לו סימולציה אבל כולם בסוף לא מתקבלים ץ מה שנעשה שמציעים לך ללמוד חוג אחר כי כולם חסרי אונים אנו נעקצנו ולא ממליצים לכם להרשם ללא פסיכומטרי שפחות מ 520 ואל תבנו להתקבל אפילו אם הבגרות מעל 90 או מכינה מעל 90 ותאמינו לי שאני בוער מבפנים במה שנעשה לי ולכל הנרשמים שמעל 90 ומוכשלים מראש בסימולציה- ראיון
לא להתקרב למכינה לסיעוד ביזרעאל!!! אותו סיפור קרה לי בדיוק מילה במילה. הוצאתי את הציון המתאים ועמדת בכל הדרישות ולמרות הכל הודיעו לי אחרי הראיון שלא התקבלתי. בדיעבד גיליתי שכל מי שלמד/ה איתי ולא היה להם פסיכומטרי - לא התקבל!!! בלי קשר לציונים במכינה
באמת,זה בטוח אם למדתי מכינה לסיעוד העמק יזרעאל .לא יקבלו אותי ויכשילו אותי בריאיון ,ואם אני כבר אחות מעשית !!גם מכשילים?
אני רוצה ללמוד סיעוד ואין לי ציון של בסיכומתרי. האם אפשר ללמוד שנת מכינה כדי ללמוד סיעוד
אני רוצה ללמוד סיעוד ואין לי ציון פסיכומטרי ואמרו לי שיש מכינה במקום ציון פסיכומטרי ב. אונבורסטיה עמק
מנאדרה מרים | 11:05  06/05/15
נא ליצור קשר איתי
אני מעוניין ללמוד סיעוד ואין לי ציון פסיכומטרי וראיתי במכללת צפת יש מכינה אקדמית לסיעוד .. האם זה אותו דבר שעושים כמו בעמק יזראעל שלא מקבלים אחרי סיום המכינה? לפי התגובות שקראתי
סגור