פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

ע''פ הודעת רשמית של משרד הבריאות - מבוטל מבחן מיון על בסיסי לבוגרי הסמכה משנת 2007! להלן קישור לאתר עם פירוט המידע:
ליליאנה ליליאנה | 14:26  06/08/10
כדי לדייק: ציון המבחן הממשלתי יהיה תקף ל- 4 שנים כדי להתקבל לקורס על בסיסי, בתנאי שהוא מעל 70. כלומר - מי שהציון שלו מתחת ל- 70 או עברו יותר מ- 4 שנים מאז שהוא נבחן - יחויב במבחן ממיין כתנאי קבלה לקורס על בסיסי. אכן חדשות טובות., אך לא מצויינות. מצוין יהיה כשיבטלו את המבחן הממיין והמיותר סופית.!
מבחן במממיין הוא מיותר לחלוטין אינו משקף שום כלום , במיוחד לדור הוותיק הבכיר ,אחיות מעל גיל 50 שנים ,ומעל וותק של 25-30 שנה בעבודה . אי לכך יש צורך לשבת ולדון בנושא כואב זה . מכיוון שהוא מונע ממני ומחברותי למקצוע להתקבל לקןרס זה או אחר שיכול אך ורק לעזור לנו להיות מיומנות וטובים יותר לאוכלוסיית המטופלים שזקוקים לנו . אנא חשבו על זה לפני תחילת הקורס . בברכת שנה טובה וגמר חתימה טובה לך ולבני משפחתך . אשמח לתגובה חיובית . שבוע טוב 12/09/10
בוחניק לאה | 14:10  09/08/10
שמחתי לשמוע שבטלו את מבחן הממיין על בסיסי לבוגרי הסמכה משנת 2007 , אשמח עוד יותר אם בשורה זו תינתן לאחיות מעל גיל 50 עם וותק של למעלה מ-20 שנות עבודה , כי באמת לגיל הזה רצוי לבטל להם את הבחינה הממיינת , לטיפולכם המסור נא אשרו זאת לשם ההקלה - תודה
אני סטודנטית לסיעוד ועתידה לגשת לבחינה הממשלתית בתחילת ספטמבר השנה, בבית הספר בני ציון שבו למדתי אמרו לנו שצריך ציון 80, הייתי שמחה לדעת באופן רשמי החל מאיזה ציון יש פטור ממבחן ידע ולכמה זמן הפטור בתוקף (יש לי אחרי הבחינה 3 סמסטרים באוניברסיטה להשלמה לתואר אוניברסיטאי ולא בטוח שארצה ללמוד קורס על בסיסי מיד אחרי 3 הסמסטרים אם התוקף הוא רק לשנתיים) תודה רבה
בוחניק לאה | 15:26  05/09/10
חדשות טובות לבוגרי הסמכה משנת 2007 , ומה עם הדור הוותיק , הבכיר המבוגר שעובד מעל 30 שנות וותק לא מגיע לא הקלה בלהתקבל לקורס על בסיסי ?ולא מגיע לא גם חדשות טובות ? וצריך להתמודד עם נושאים רבים כמו אחות צעירה אנא התחשבו בנו . תודה בברכת שנה טובה , חדשות טובות .
בוחניק לאה | 07:36  12/09/10
זה לא מספיק , יש להתחשב בדור הוותיק , המיומן שעובד מעל 25-30 שנה ומעוניין לרכוש כלים נוספים ,והבחינה הממיינת מונעת ממנו להתקבל לקורס על בסיסי , נא דונו על זה בפורום המתאים במשרד הבריאות . בחינה זו מיותרת לחלולין אינה משקפת מאומה . בברכת חג שמח ושנה טובה . שבוע טוב 12/09/10
שלום רב, אני עברתי בשנת 2008, האם אני פטורה מביצוע מבחן מיון על בסיסי? אשמח לתגובה, אריאדנה
אריאדנה,מה שלומך!?לפי משידוע לי פתורים אחיות אלו שעשו מבחן מ-04.2012 ועד עכשיו.אם הית לפני-חייבת מבחן ממיין.בשמחה,טטיאנה
אני סיימתי ב 2013 יש לי ציון ממשלתי 63 האם אני צריך מיין
כן , מי שובר בציון מתחת ל70 מריך לעבור מבחן מיון . בהצלחה
שלום שמי אנה אני סיימתי ללמוד הסמכה ב2009,רציתי לשאול אם אני חייבת לעשות מבחן ממיין בכדי ללכת ללמוד על בסיסי ,אני צריכה להיות בטוחה

שלום שמי אנה אני סיימתי ללמוד הסמכה ב2009,רציתי לשאול אם אני חייבת לעשות מבחן ממיין בכדי ללכת ללמוד על בסיסי ,אני צריכה להיות בטוחה
האם זה נכון שמבחן ממיין בוטל ,,ואם זה קשור אליי גם ,סיימתי את לימודי הסמכה ב 2010,אני חייבת לדעת
סגור