פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

שלום ליליאנה! ראשית, יישר כח על הפעלת פורום חשוב זה ועל תשובותייך המקצועיות! ברצוני ללמוד סיעוד בבי"ח מאיר. יש לי מספר שאלות בבקשה: 1. אני יודעת שמופעלת אצלכם תכנית לאימהות. האם תכנית זו מורידה מיוקרת לימודי הסיעוד? 2. האם גם בימים בהם יש התנסות קלינית הלימודים מסתיימים בשעה 13:00 או שיש אח"כ דיון קליני? 2. מהם אחוזי ההצלחה של סטודנטים אצלכם במבחן הממשלתי? תודה!
ליליאנה ליליאנה | 08:40  11/07/10
שלום לך רננה! תנאי קבלה פסיכומטרי 500 ותעודת בגרות עד גיל 30 או תואר אקדמי מוכר. (יש אפשרות לציון משוכלל בגרות-פסיכומטרי כשהציון הפסיכומטרי הוא בין 480 ל- 500 )פתיחת לימודים ב- 10 לאוקטובר 2010 משך לימודים שלוש שנים ושמונה חודשים חמישה ימים בשבוע משעה 08.00-13.00 . גם בהתנסויות הקליניות מסיימים ב- 13.00 . כל החופשות תואמות את חופשות משרד החינוך. הלימודים הם לתעודה של אחות מוסמכת. אחוזי ההצלחה של בית הספר במאירבשנים האחרונות נעה בין 98% ל- 100% . בסיום הלימודים, תוך כדי עבודה כאחות מוסמכת, את יכולה להשלים לתואר ראשון, לימודים של יום בשבוע, משך 2-3 סמסטרים. בהצלחה!
ילנה | 20:04  25/07/10
שלום! יש לי שאלה: איפה אפשר להשלים לתואר ראשון במשך 2-3 סמסטרים? בכול מקום שהסתכלתי משך הלימודים שנתיים ויותר מיום בשבוע. וגם איפה אפשר להתקבל לתואר שני בסיעוד עם תואר ראשון במשחו אחר? תודה מראש. ילנה
סגור