פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

שלום לכולם! אני מברר כרגע לגבי הרשמה למסלול הסבת אקדמאים לסיעוד באוקטובר 2010, ומתלבט בין שתי אופציות: לימודים בביה"ס לסיעוד "דינה" שנמצא במרכז הרפואי "רבין", או לימודים בביה"ס לסיעוד ב"שיבא", תל השומר. למי שמכיר, שמע, מבין או יודע ויכול להמליץ, לעזור, לשכנע, לספר או לעשות השוואה קצרה: היכן כדאי ללמוד? לאיזה בי"ס כדאי להירשם? מי מביניהם עדיף? אני שואל בעיקר לגבי תוכנית הלימודים, רמת הלימודים מבחינה מקצועית וגם מבחינת קושי, היחס לסטודנטים, האפשרויות שכל מקום מציע, ובעצם כל דבר שלדעתכם חשוב לדעת ולקחת בחשבון. תודה לעוזרים, עידן
רוי | 13:46  20/01/10
להלן קישור לעמוד אינטרנט עם השוואה בין בתי ספר לסיעוד שונים בארץ עם פירוט וחוות דעת של סטודנטים לגבי כל ביה''ס.
ליליאנה ליליאנה | 19:32  20/01/10
איני מכירה את דף האינטרנט שהופנית אליו ואיני מכירה את מהימנותו ומי אחראי לאמירות שם. המסלולים של הסבת אקדמאים לסיעוד הן שוות בכל בתי הספר בהן מתקיימות כי תוכנית הליבה מוכתבת על ידי מנהל הסיעוד במשרד הבריאות. המסלול אורך שנתיים וחצי ובכל בתי הספר לומדים בממוצע 4 ימים בשבוע. יש בתי ספר לסיעוד נוספים לדינה ושיבא המציעים את אותו מסלול לימודים ומהכרותי את הנושא בכולם הסטודנטים מביעים שביעות רצון גבוהה מרמת הלימודים ומהיחס וקצת קשה להם עם עומס הלימודים. מכיוון שהתוכנית עמוסה, אני מציעה לך להתחשב גם במרחק בין ביתך לבית הספר וגם באפשרות לקהתגורר במעונות סטודנטים אם זה מתאים לך. בהצלחה!!!!!!! אני מציעה לך להיכנס לאתר של מנהל הסיעוד, בו מפורטים כל בתי הספר המציעים את התוכנית
סגור