פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

סיעודית | 11:57  10/06/08
שלום לכולם !! אפשר להגיד שאני דיי עוקבת אחרי כול השאלות והתגובות שעולות באתר הזה לגבי מקצוע הסיעוד ,ונחמד לראות שלכולם פחות או יותר ישנם אותם ההתלבטויות והשאלות לגבי המקצוע ,לגבי אני יכולה להגיד שאף פעם לא ראיתי את עצמי עושה משהו אחר מאשר להיות אחות (גם הייתי חובשת בצבא ) למרות שאתה תמיד שומע מאנשים סביבך כמה שהמקצוע קשה ושאתה צריך להתמודד עם דברים לא נעימים כמו נקיונות ,עצבים של חולים ,פציעות קשות ומוות של חולים אבל ישנו נושא אחד שתמיד עולה והוא נושא השכר , נכון שבמקצוע כזה אתה יודע שתהיה כול כך מסופק נפשית אבל עם הסיפוק הזה בלבד בסופו של דבר אי אפשר להתפרנס ואני לא מפסיקה לשמוע מאנשים שהשכר הוא ממש נמוך .שנה הבאה בעזרת השם אני מתחילה ללמוד שהנושא הזה הוא היחידי שמעיק עליי קצת. אני אשמח מאוד לשמוע תגובות מאנשים שכבר עוסקים במקצוע או מאנשים עם אותה הדילמה . הם אפשר להתפרנס מהמקצוע ? אני אשמח מאוד לקבל את תגובתכם . תודה
עדן צוקר | 10:52  12/06/08
שלום סיעודית! בימים אלה נחתם הסכם קיבוצי עם כל האחיות במשק שמעלה את השכר לאחיות. אני מאמינה שיהיה שיפור מסויים בשכר, יש הרבה שיקולים בבחירת מקצוע ושכר הוא אחד מהם, אך חשוב לא פחות לעסוק במצקוע מעניין , מגוון ומתפתח ואין ספק שבמחינה זו הסעוד עונה על כל הקריטריונים האלה
סגור