פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

הילה | 21:51  19/02/08
אני בעלת תואר במדעי החיים ואני מעוניינת לעשות הסבה מקצועית. אני מאוד מאוכזבת מהתואר שעשיתי , ובעיקר מבחינת אופציות התעסוקה שהוא נתן לי. אילו אפשרויות תעסקתיות ההסבה הזאת תפתח בפני. האם אני אוכל לעסוק בכל תפקיד כמו אחות שמסיימת את מסלול 4 השנים. בבקשה פרטי את האפשרויות הנושא ממש מטריד אותי. תודה
יפית | 20:24  04/03/08
אין הבדל בין אחות שסיימה הסבה ובין אחות שסיימה מסלול רגיל לסיעוד. כל האפשרויות פתוחות בפנייך.
צלינה | 15:02  13/03/08
באופו עקרוני כן כי בתום תכנית ההסבה תגשי למבחן ממשלתי כמו כל מי שלמד סיעוד ותקבלי תעודה של אחות מוסמכת. צלינה
צלינה | 15:02  13/03/08
באופו עקרוני כן כי בתום תכנית ההסבה תגשי למבחן ממשלתי כמו כל מי שלמד סיעוד ותקבלי תעודה של אחות מוסמכת. צלינה
צלינה | 15:04  13/03/08
באופן עקרוני כן כי בתום ההכשרה תגשי למבחן ממשלתי ותקבלי תעודה של אחות מוסמכת צלינה
צלינה | 15:06  13/03/08
אין הבדל בין אחות שסיימה הסבה ובין אחות שסיימה מסלול רגיל לסיעוד. כל האפשרויות פתוחות בפנייך צלינה
נעמה | 22:54  19/05/08
צלינה שלום, אם אין הבדל אז מדוע לאחר הסבה מקבלים תעודה ולא תואר נוסף? תודה
צלינה | 15:09  13/03/08
צלינה | 22:43  29/03/08
בהחלט אם את נרשמת להסבה אקדמית תבחני במבחן ממשלתי ותזכי בתעודת אחות מוסמכת המאפשרת לך לעבוד בתחום אם את רוצה ומאוחר יותר תוכלי להשלים לתואר ראשון בסיעוד תוך היתך מועסקת כאחות מוסמכת אם הנך רוצתה מיד בתואר ראשון בסיעוד תוכלי להרשם לתכנית ה4 שנתית בכל בית ספר אקדמי לסיעוד ההחלטה בידייך צלינה
סגור