פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

יניב | 22:18  30/09/07
שלום הסיפור שלי הוא כזה. אני כרגע עושה 5 יח' מתמטיקה ביואל גבע ולאחר בחינה נוספת של הדברים הגעתי למסקנה שהרבה יותר כדאי לי לעשות שוב פסיכומטרי מאשר בגרות. ניסיתי לדבר עם היועצים והנציגים שיעבירו אותי לקורס הפסיכומטרי שרק התחיל (היו 3 שיעורים) במקום הקורס מתמטיקה שלי שנמשך כבר 3 שבועות. נתקלי באטימות מצד בית הספר - הדבר היחיד שהם מוכנים לעשות זה לתת לי לעבור מהקורס הנוכחי לקורס הפסיכומטרי הבא שמתחיל בעוד חודשיים. (אני גם זכאי לקורס פסיכומטרי בחצי מחיר בגלל שזאת הפעם השניה שלי והם לא מוכנים בכלל להחזיר לי חצי מהכסף שכבר שילמתי על המתמטיקה). הכסף שלי כבר אצלהם אין לי שום דרך ללחוץ עליהם, הטענה שלהם שאני לא יצליח להשלים חומר של 3 שיעורים (קצת מגוחך). מה אני יכול לעשות?
רועי גלאם | 21:53  02/10/07
הי יניב, תראה בקשר לעניין הכספי אני לא אכנס לזה, מכיוון שאני לא יודע על מה אתה חתום מול יואל גבע ואין לי דרך של ממש לעזור לך, חוץ מאשר להמליץ לך לבדוק את זה לעומק. לעניין הקורסים שאתה מתלבט בינהם, העצה שלי היא שתסיים את מתמטיקה שאני מעריך שאתה עושה במועד חורף, מה שאומר שאתה ניגש באיזור ינואר, ואם תראה שזה לא מספיק לך מקסימום תוכל לעשות שוב פסיכומטרי למועד אפריל שעדיין תקף לך להרשמה לשנת הלימודים הבאה. המשך יום טוב, ממש מקוה שעזרתי, רועי.
סגור