פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

איילה | 00:22  06/07/10
סיימתי תיכון לפני למעלה מ5 שנים אני מעוניינת לשפר בגרויות בהיסטוריה תנך וספרות האם יש בכלל דרך ללמוד עצמאית ואיך אדע מתי אוכל לגשת לכל בגרות (מה תאריכי הבחינות) והאם הציון שאשיג בכל בחינה יהיה ציון רגיל שאוכל להציג בקבלה למכללה תודה על כל תשובה......
חליאור | 11:13  06/07/10
הי אני גם שיפרתי בגרויות לאחר כמה שנים למדתי במסגרת מכינה אם עשית צבא/שרות לאומי יש לך אופציה ללמוד עם מלגה של משרד הבטחון. להשיג תאריכים/חמור/מיקוד זו אינה בעיה מתפרסם באינטרנט ויש חוברות של אנשים שמוציאים ספרים מרוכזים עם כל החומר לבחינה ככה שאם את מעוניינת יכולה ללמוד מהם לבד..והציון שתקבלי אמור להכנס לתעודת בגרות שלך כשציון רגיל שתוכלי להציג במכללה. בהצלחה.:)
היל | 15:18  06/07/10
שלום , א.בקשר ללמוד עצמאי, ספרות והיסטוריה זה לא בעיה זה פשוט לקרוא את החומר, ותמיד לפמי הבגרויות יש ספרי מיקוד שפשוט את יכולה לקנות ולקרוא, בקשר לתנ"ך אני לא ממש יודע אבל זה משנה דרך איפה למדת (דרך מוסד דתי או חילוני) אני חושב שאם דרך מוסד חילוני זה יותר פשוט ב.תאריכי בחינות אפשר לבדוק באינטרנט באתר דל משרד החינוך אבל תיזכרי שאת צריכה להירשם אחרת את לא יכולה לגשת. אפשר להירשם באתר של משרד החינוך ותבדיקי עד מתי אפשר להירשם. ואת נבחבת במוסד שבו למדת. נ.ב אני מבין שאת מתכוונת למועדי חורף וקיץ שנה הבאה כי השנה כבר היו הבגרויות לפי מיטב ידיעתי (חוץ ממתמטיקה ואנגלית מועד ב) חוץ מזה בשביל לשפר יכול להיות שכדאי לך גאוגרפיה כי אומרים שזה קל
מורן ששון | 18:06  07/07/10
איילה נכון שכעקרון ניתן לקרוא את הספרים אך לצערי ללא תמיד זה מספיק אתה צריכה מסגרות הכוונה ספרים ממוקדים תרגולים והכי חשוב מורה שיעביר לך את החומר בצורה טובה ועניינית לכן הייתי ממליצה לייעוץ בלחמן 1800400500 יזמנו אותך לפכגישה יש 10 מכונים ותתיעצי איתם תאריכי הבחינות ניתן להשיג באתר של משרד החינוך בהצלחה
סגור