פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

מתן | 20:30  24/05/09
שלום אני תלמיד בכיתה יא´ ואני במגמת תיאטרון לפני כשבוע הבנתי המגמה לא מתאימה לי ושאני לא אוהב אותה ואין לי עניין להשקיע בה היינו באמצע דיאלוגים לבגרות ואני ובת הזוג שלי החלטנו לפרוש יש לי מגמה אחת נוספת והבית ספר לא נותן לי לפרוש כי אז אני ישאר עם מגמה אחת. קיימתי שיחות ארוכות עם המחנך ,הסגנית מנהל ועם המורה לתיאטרון והבהרתי להם את המצב המורה לתיאטרון הבינה אותי ונתנה לי אישור לעזוב אך לעומת זאת המחנך והסגנית מנהלת מנסים להשאיר אותי בכוח ולא נותנים לי אפשרות לעזוב. אין בכוונתי לוותר להם ולהמשיך בדיאלוג האם יש איזה חוק שמונע בעדם להכריח אותי להשאר במגמה למרות שהסטנדרט של בית הספר זה שתי מגמות? אך אני רוצה להוסיף שיש הרבה ילדים שעושים רק מגמה אחת או בכלל לא! הבית ספר טוען שאני תלמיד טוב מאוד ואין בכוונתו "לוותר עלי" ולעומת זאת חבר שלי שהוא תלמיד טוב כמוני רק עם מגמה אחת. אז השאלה היא האם יש איזה חוק שמתיר לי לעשות מגמה אחת למרות שהבית ספר דורש שניים ושהמורים לא יכולים להכריח אותי ושאני יעשה את זה בכוח?
אסף ריגר | 18:14  25/05/09
לצערי הנושא הזה יכול להיסגר רק ברמת בית הספר ומשרד החינוך מדובר פה במדיניות בית ספר, והיחיד שיכול להשפיע בנושא הוא משרד החינו...
סגור