פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

assi | 11:08  24/03/09
שלום , בוקר/צהריים/ערב טוב אני סיימתי את לימודי התיכוניים בשנת 2002, עמדתי בכל הדרישות לתעודת הבגרות מלבד מקצוע חובה אחד שכשלתי בו. בימי אלו אני עתיד להשלים אותו במכון בגרות ופסיכומטרי+מתכוון להרשם לבגרות חורף 2010 במקצוע הזה... השאלה שלי היא במידה ואני מסיים את הבגרות [בהצלחה כמובן] איך אני יודע שאני זכאי באופן רשמי לתעודת הבגרות? שכן מלאתי את כל חובותי כדי להיות זכאי לה. האם משרד החינוך שולח לי הודעה על כך בדואר? האם משרד החינוך שולח לי את התעודה בדואר? האם עלי לברר את זה במכון הבגרויות שבו אני לומד? או בבית הספר שבו נערכת הבחינה עצמה?[בית הספר התיכון שלי] או אולי במקום אחר??? אודה לכם על התשובה , תודה ויום טוב
אסף ריגר | 13:14  24/03/09
אני מעריך שאתה תלמיד שנבחן כיום כנבחן משנה אינטרני בבית הפסר התיכון שלך, כך שאת תעודת הבגרות אתה תקבל לשם אחרי שתשלים את המקצוע החסר הגורם דרכו אתה יכול לברר פרטים הוא לא המוסד בו אתה לומד, אלא בית הספר התיכון שלך... בגדול כל עוד נגשת לכל מקצועות החובה, ויש לך את 20 יחידות הלימוד המתבקשות, תהיה זכאי לבגרות... מקווה שעניתי,
אני יאלץ לדרוש/לבקש מהתיכון שלי שידאגו לזכאותי? שכן רק בגרות בת"ך חסרה לי ויש לי 20 יח' בגרות בציון סביר+ ... ועומד בכל הדרישות למעט ציון עובר בתנ"ך. אני מקווה שאחרי שיתבררו תוצאות הבחינה אני אהיה זכאי[=
סגור