פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

ניר | 22:33  08/12/08
שלום, נרשמתי לפני כמה חודשים לבגרות חורף באנגלית על מנת לשפר את הציון. אין לי עדיין תעודת בגרות מלאה, חסר לי מקצוע שאני הולך להשלים בקיץ. במידה ואני אקבל ציון נמוך בבגרות באנגלית ממה שקיבלתי במבחן הקודם איזה ציון ייחשב? ובמידה ולא אגש לבגרות החורף באנגלית, האם זה ייחשב כציון אפס? תודה.
אסף ריגר | 11:42  09/12/08
אסף ריגר | 11:44  09/12/08
כמו שכתבתי קודם לכן, השאלה איזה ציןו בגרות יחשב לך תלויה בסטטוס שלך: 1)למי שאינו זכאי עדיין לתעודת בגרות ואינו תלמיד תיכון- הציון האחרון קובע, ובשום פנים ואופן התלמיד לא יוכל לבקש להחזיר את הציון הישן. יתר על כן, אם הוא ניבחן באותו המקצוע אך ברמה גבוהה יותר הוא לא יוכל להחזיר את הציון הישן, למרות שמדובר בשאלונים שונים/ רמות שונות (לדוגמה כאשר תלמיד אשר ניבחן ברמת 3 יחידות במתמטיקה ונבחן לאחר מכן ברמה של 4 יחידות). 2) למי שהינו תלמיד תיכון, הציון הגבוה קובע. 3) נבחן אקסטרני הזכאי לתעודת בגרות והמעוניין בשיפור ציוניו- ציוני כל בחינה שיעשה כנבחן משנה, ידווחו לו ב"ספח לתעודת הבגרות" אותו זכאי הנבחן להציגו או שלא להציגו כאשר הוא נרשם למוסד להשכלה גבוהה, או שאם הנתונים מועברים באופן אוטומטי למוסד, הוא מתחשב רק בציון המשופר (אותו בחר המועמד להעביר) כך שבפועל - הציון הגבוה קובע. אם נרשמת כבר לבגרות ולא תיגש אליה, זה לא אמור להיחשב לציון 0, אלא כאילו לא נגשת לבגרות עצמה, ועדיין לא תהיה זכאי לבגרות
סגור