פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

יש לי שאלה אני תלמיד תיכון ומנסה להקשיב למורה בכיתה ובחלק מהדברים אני מצליח וחלק לא לדוגמה במתמטיקה קשה לי אבל כשמישהו עוזר לי קצת או מבהיר לי יותר את החומר אני מבין טוב יותר ומוציא מעל 90 אבל אני חושש שאם אני ירשם לאנקורי או לחמן למרות שהמורים טובים אני לא יבין אותם וזה יצטרך להביא לי למורים פרטיים וביזבוז כספי אני לא יודע מה לעשות?ותמיד אני לא מבין את המורה ובלחמן יש שיעור אחד 4 שעות רצוף ככה שאם אני לא מבין זה נגרר 4 שעות ואני יוצא מנוזק
אור שלו | 12:55  25/05/08
ראשית, אני מנהלת מכירות וייעוץ של לחמן, לכן אני מקווה שברור לך מי לדעתי האישית , בית ספר טוב יותר. בלחמן, מן הסתם, יש גם התייחסות אישית לתלמיד. כשהתלמידים מגיעים לייעוץ אצלינו, מובהר להם שחלה עליהם חובת השאלה. ומה זה אומר? למעשה,אנחנו רוצים מצפים ואפילו דורשים שתשאל ותברר את כל מה שלא מובן לך. אם אתה לא מבין וגורר חוסר הבנה במשך 4 שעות, למעשה משהו בבסיס כאן לא בסדר. מדוע אתה לא שואל שאלה ועושה לך סדר בעניינים? ברגע שאתה יושב ושותק, לא תמיד זה ברור שאתה לא מבין. ובמתמטיקה, כמו במתמטיקה, ברגע שאתה לא מבין את הבסיס, הבניין מתפרק. תרים לנו טלפון ל1800-400-500 ותקבע לך פגישת ייעוץ. אני בטוחה שנוכל לעשות לך קצת יותר סדר בעניינים. בהצלחה!
גם אנקורי זה בצפר בנזונה והיחס של המורים אישית והשיטת לימוד שונה
ויוי | 17:37  12/09/08
לדעתי אנקורי יותר טוב. שמעתי ממספר אנשים שלמדו בלחמן שזה לא משהו שם..
סגור