פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

היי יש לי 2 שאלות- 1. איזה ספרים או אתרים או סיכומים יש ל3 יחידות ההרחבה בתנך? 2. בתור נבחנת משנה, האם אני יכולה להרכיב את הבגרות במדעי החברה איך שאני רוצה (2 יחידות פסיכולוגיה, 2 יחידות סוציולוגיה, יחידה כלכלה) או שאני מחוייבת למבנה כלשהו וליחידה במתודולוגיה? תודה רבה
אור שלו | 11:22  14/02/08
לתנך 2 יח"ל ניתן למצוע חומר לימודים במיקודיות שמפורסמות בדיוק בימים אלו, לגבי 3 יח"ל אני מציעה ליצור קשר עם התיכון בו למדת או עם השלוחה האקסטרנית לגבי חומר הלימודים. העובדה שאת נבחנת משנה אינה משנה את צורת הבגרויות שלך לרוב, לא ניתן לבחור כיצד אנחנו רוצים להרכיב את הבגרות, אלא אנו נבחנים כפי שנבחנים שאר התלמידים בארץ. גם במקרה הזה את חומר הלימודים תוכלי לקבל דרך התיכון בו למדת או דרך השלוחה האקסטרנית, שם גם יפרטו בפניך את השאלונים המרכיבים את הבחינה. בהצלחה!
יוספיצחק | 18:43  07/04/08
http://cms.education.gov.il/NR/rdonlyres/F8D1997A-A508-493F-BF4F-7BFDC6FC0DEA/53377/Madaeyachevramadrichlnivchan2009.pdf את כל האינפורמציה את יכולה למצוא בלינק הזה. אני מעונין לקבל את השאלון מייד לאחר הבחינה (שישלחו לי אותו בפקס או במייל). תמורת תשלום כמובן. אפשר ליצור איתי קשר ב yosefkale@gmail.com
סגור