פורום הנדסאים וטכנאים

בהנהלת: שולמית לנגרמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום הנדסאים וטכנאים תוכלו לקבל מידע מקיף על: היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? מהי תכנית הלימודים? איפה כדאי ללמוד? מהי משך ההכשרה? מהם סוגי התמחויות הקיימים? וכל המידע שמעניין אתכם לדעת ולגלות בתחום.

שולמית לנגרמן

נציגת מכללת אתגר. מכללת אתגר עוסקת בהכשרת הנדסאים וטכנאים למעלה מ 40 שנה בכל רחבי הארץ, ומגישה את הבוגרים לבחינות מה"ט.

אריאל רוזנטל | 19:38  11/02/09
שלום שמי אריאל , אני 4 שנים בארץ אני עליתי מברזיל. באוקטובר השנה אני מתכוון להתחיל ללמוד להנדסאי תעשיה וניהול ולהמשיך לתואר בלוגסטיקה או כלכלה ולוגסטיקה או מנהל עסקים במכללות או בבר אילן עכשיו, ישנם 2 מקומות שאני מתלבת ללמוד מכללת אורט בת"א או קריאה ללימודי הנדסה גם בת"א באורט ישנם היתמחות בייצור או שיווק ובקריאה ההתמחות היא בלוגיסתיקה או מארכת מידה. איזה בית ספר יותר טוב?איפו עדיף לי ללמוד! אשמח לכל אחד שאוכל לעזור לי!!! האיימיל שלי :arisenthal@gmail.com
הי ארי, אני מקווה שזה עדיין רלוונטי אבל לאחרונה הקמתי אתר אתר המיועד להנדסאים ולאלו שמעוניינים להיות הנדסאים. באתר תוכל לקבל את כל המידע שאתה מחפש: איפה עובדים, אילו חברות מגייסות הנדסאים באופן קבוע, כמה מרוויחים ועוד מגוון נושאים שיעזרו לך להסתדר לרבות מודעות דרושים שמתעדכנות באופן שוטף.
סגור