פורום הנדסאים וטכנאים

בהנהלת: שולמית לנגרמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום הנדסאים וטכנאים תוכלו לקבל מידע מקיף על: היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? מהי תכנית הלימודים? איפה כדאי ללמוד? מהי משך ההכשרה? מהם סוגי התמחויות הקיימים? וכל המידע שמעניין אתכם לדעת ולגלות בתחום.

שולמית לנגרמן

נציגת מכללת אתגר. מכללת אתגר עוסקת בהכשרת הנדסאים וטכנאים למעלה מ 40 שנה בכל רחבי הארץ, ומגישה את הבוגרים לבחינות מה"ט.

יעל | 22:43  25/02/08
אשמח מאוד לקבל ייעוץ רלוונטי בכמה רבדים,אני חיילת משוחררת, אך רוצה למצוא כיוון לעתיד פחות או יותר... אני יותר מתעניינת בתחום ההומני, ניהול/שיווק/משאבי אנוש וכו' אך ללא ספק יש לי גם ראש ריאלי וקיימת זיקה לתחום הנ"ל לכן אני לא רוצה "לבזבז" את עצמי על תואר הומני שספק ויהיה לי מה לעשות איתו בשוק העבודה ואני גם אמצה אותו מהר יחסית. ממה ששמעתי וסרקתי לגבי תעו"נ, זהו תואר בו אני יכולה לשלב בין השניים, הלא כן? נק' נוספת היא שאני מאוד מכוונת ללימודים בטכניון (אם כבר התחום הריאלי). ציון הפסיכומטרי שלי הוא 685.ציון סביר אך עם זאת, בתיכון לא כל כך וממוצע הבג' שלי הוא רק 98 (עם בונוסים), 4 יח' במתמטיקה(ציון 94) וללא פיזיקה. האם יש סיכוי עבורי להתקבל לפקולטה בטכניון? מבחינת הסכם אני גבולית אך יותר מטריד אותי העיניין של פיזיקה-מתמטיקה. אני לא מתחברת ללימודי הבגרות של מתמטיקה 5 יח'...ווקטורים, טנגנסים- לא זוכרת כמעט דבר... פיזיקה מעולם לא למדתי. האם זה שולל את סיכויי? כמה משני התחומים האלה קיימים בתואר?
סגור