פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

נסטיה | 11:08  25/10/07
שלום אני סטודנטית שנה ג' לתואר ראשון במדעי החיים בבר אילן. הייתי רוצה להמשיך לתואר שני באוניברסיטת תל אביב. האם זה משנה איפה עשיתי את התואר הראשון? האם אני צריכה קודם לחפש מנחה לתזה ורק אח"כ לנסות להתקבל? או שקודם צריך להתקבל ואח"כ לחפש מנחה? תודה
יעל | 17:34  27/10/07
היי, כתבתי לך במפורט והכל נמחק אז אקצר ואם יהיו שאלות נוספות אשמח לענות. 1. את רשאית ללמוד באיזה אוני' שבא לך ובאיזה תחום ומנחה שנראה לך ומוכן לקבלך. 2. לגביי קבלה צריך לעמוד בתנאי הקבלה לתואר שני והם מפורסמים בידיעונים. אך לפני שמשלמים רצוי שהמנחה שאת בוחרת פנוי ומעוניין לקבלך. לא שווה לעשות תיזה במשהו שלא אוהבים נכון? 3. יש מוסדות כמו בר אילן שעושעם מבחני קבלה. גם בת"א. אך בפקולטה למדעי הרפואה לא וכנ"ל בעברית. כלומר את בוחרת מנחה ואז נרשמת והכל בתנאי שציונייך עומדים בקבלה לתואר שני. בהצלחה
אפרת יצחקי רבינוביץ | 22:33  28/10/07
סגור