פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום אפרת אני בן 33 למדתי הנדסת אלקטרוניקה עסקתי בתחום כהנדסאי ולא כמהנדס במשך 4 שנים תוך כדי חיפשתי תמיד עבודה במקצוע כמהנדס ולא מצאתי לאחר 4 שנים נסגרה החברה בה עבדתי הייתי מובטל חצי שנה ועדיין לא מצאתי עבודה בתחום. ואז עמדתי להתחתן והייתי חייב לעבוד עקב לחץ משפחתי נכנסתי לעבודה כקופאי בבנק ועד היום אני שם מזה כשנה וחצי. חשבתי אולי להשתלב בבנק אך ההשכלה שלי לא שייכת ואינה מועילה לי כלל בבנק. כמובן שהשכר נמוך ואני מרגיש שאאני מנצל כלל את הפוטנציאל שבי אני ממש מתוסכל ואנני יודע לאיזה כייוון ללכת . אנא עיזרי לי בברכה אייל
אפרת יצחקי רבינוביץ | 14:56  05/10/07
השאלה האם מיקסמתם את כל אפשרויות חיפוש העבודה, האם קו"ח שלך טובים והאם אתה יודע כיצד להתראיין ולחפש עבודה? על פניו אין סיבה שאתה לא מוצא עבודה כמנהנדס, אולי נדרש עוד זמן וסבלנות ואולי שווה להתיעץ עם פסיכולוג תעסוקתי ולהעמיק את הדיון כיצד לחפש טוב יותר. בהצלחה
אייל | 15:42  05/10/07
אני חושב שרעיון היעוץ יעזור לי האם ניתן להתיעץ איתך בפגישה מסודרת??? אם כן אשמח לקבל פרטי התקשרות ולקבוע בהקדם האפשרי מכיון שאני מרגיש צורך עז לקדם את עצמי ולהמשיך לימודים בכל תחום בו אבחר. אני מאוד מודה לך
אפרת יצחקי רבינוביץ | 21:59  07/10/07
הי אייל תוכל למצוא אותי או יועצים נוספים בסניף של מכון "אדם-מילא" בת"א ולקבוע פגישת יעוץ מסודרת. מברכת על החלטתך לפנות ליעוץ, זהו צעד אמיץ וכזה שעשוי לקדם אותך. בהצלחה
סגור