פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אורלי | 09:01  30/08/07
שלום שמי אורלי אני בת 19 וחצי לא עושה צבא אוו שירות לאומי ורוצה להתחיל ללמוד.הבעיה היא שמקומות שאני מעוניננת ללמוד בהם לא מקבלים אותי עקב הציונים הנמוכים יש לי בתעודה.אני ממש רוצהלהתחיל ללמוד אבל אני לא יכולה .דורשים ממני לעשות פסיכומטרי אך אני מפחדת מפני שאני דיסלקטית ולכן אני מפחדת לגשת אוו לשפר בגרויות מפני שכבר עברתי אותן ועשיתי את המאמצים ואני חושבת שיותר אני לא אוכל להוציא. אני מבקשת אוו יותר נכון מתחננת שתיתן לי איזה עצה קטנה אוו עזרה בכיון לאן אני צריכה לפנות בכדי להמשיך הלאה בחיי ולא להתקע. תודה מראש, אורלי סיטון
אבל תנסי לראות משו פה... http://www.psychometry.co.il/Article.aspx?ArticleID=40 רום פרט מומחים בדברים כאלה
אפרת יצחקי רבינוביץ | 17:47  31/08/07
הי אורלי אנטי מציעה לך להיעזר בפסיכולוג תעסוקתי העוסק ביעוץ קריירה כדי להסתייע בבחירת המסלול הטוב ביותר עבורך תוך לקיחה בחשבון של הקשיים והמגבלות. כיום הרבה יועצים מתמחים בתחום של לקויות למידה ויוכלו לכוון אותך למקומות לימוד מתאימים. בהצלחה
י שפרוייקט מיוחד במכללה מצויינת לבעלי תעודת בגרות בלבד לימודים לתואר ראשון ברמה גבוהה מאוד תעודה ישראלית לא שלוחה מחו"ל תתקשרי אליהם 1800650010 זה בחינם
סגור