פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אני ממש בהתלבטות אתם חייבים לעזור לי ... ההתלבטות היא בין סוציולוגיה וחינוך לבין כלכלה ומנהל עסקים ? מה יותר קל?
אביבית | 09:14  21/08/07
השיקול לא צריך להיות מה קל יותר אלא מה מעניין יותר. את יכולה ללמוד מקצוע שיהיה לך מאוד קל אבל אם הוא ישעמם אותך אז מהר מאוד תרצי לעזוב את הלימודים וללכת אחר נטיות ליבך. אני מציעה לך לבדוק לעומק מה לומדים בכל מסלול ואז לחפש את מוסד הלימוד שמתאים לך.
אפרת יצחקי רבינוביץ | 22:40  22/08/07
הי תמי יותר קל זה עניין סובייקטיבי. יש אנשים שמתקשים בתיאוריות ובקריאה וכתיבה רבה ולכן חינוך וסוציולוגיה קשה עבורם ויש כאלה שמתקשים בחשיבה לוגית מתמטית ולכן יתקשו בלימודי כלכלה ומנהל עסקים. חשוב שתבחרי עפ,י נטיית הלב והכישורים , כלומר בתחום שבאופן טיבעי קל יותר עבורך. שוחחי עם סטודנטים ואפילו בדקי את החומר הנלמד בחוגים השונים. בהצלחה
סגור