פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום רב: אני בן 35 ומעוניין בלימודי תעודה קצרים בשביל להתחיל לעבוד כשכיר ומאוחר יותר לנסות להתפתח כעצמאי בתחום. הלבטים שלי באיזה מקצוע הכי כדאי לבחור הן מבחינת : כדאיות/ביקוש,רווחיות ועם הכי אופציות התפתחות גם כעצמאי ושכיר ויחסית בזמן קצר בשביל לפרנס משפחה בכבוד וכמפרנס יחיד. (באיזה מקצוע או המקצועות נימצא הכסף הגדול והביקוש הרב בהתייחס למצב בשוק???) . מעוניין בעזרתכם להבין ולדעת להחליט נכון ובצורה נבונה. להלן המקצועות שמעניינים אותי : 1.טכנאי מיגון ואבטחה ובית חכם 2.טכנאי מיזוג וקירור ביתי ומסחרי 3 . טכנאי גז רמה 1+2 + לימודי מפעיל גז טבעי. 4 . מתקין וטכנאי מערכות סולארייות תודה מראש אופיר.ש
אורית אוברידקו מנהלת פורום | 10:56  27/04/14
אופיר שלום, התחומים שבחרת כולם נכללים תחת אותה הקטגוריה של הטכנאים ואכן מדובר בקורסי מקצוע שמלווים בהכשרה מהירה ופרקטית . ידוע כיום כי הן טכנאות מיזוג,אבטחה ומערכות סולריות הם תחומים מאד מבוקשים ומכניסים, גם טכנאי גז הינו מקצוע שמכניס לא פחות .בנוסף למקצועות הללו ,אינסטלציה גם נחשב כתחום מאד רווחי כיום. בכדי להבין מה מתאים עבורך הייתי ממליצה לך להתייעץ עם מכללות המלמדות תחומים אלה , להגיע לפגישות ולבצע בירור אקטיבי . בין המכללות בארץ המלמדות את המקצועות הללו באיזור המרכז ניתן למצוא את : אייס טכנולוגיות , מגוון טכנולוגיות, אין ליין, מישלב ומכללת אתגר באיזור הדרום . לבירור נוסף תוכל לפנות ל 03-5767671 בברכה, אורית
סגור