פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .
 
המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

 
שלום רב שמי נופר ואני רוצה להמליץ לכם על מכינה אקדמית המיועדת למי שרוצים ללמוד בלימודים גבוהים ומתמודדים עם הפרעות קשב ולקויות למידה. מדובר במכינה של מרכז מהו"ת, שמיועדת לבוגרים, שרוצים ללמוד במכללות או באוניברסיטאות אבל בגלל הפרעת הקשב והריכוז חוששים או מתלבטים אם בכלל זה אפשרי. אני כאן כדי להגיד לכם לא לוותר לעצמכם על הלימודים ועל העתיד שלכם ושלימודים גבוהים אפשריים! המכינה של דרך מהו"ת תקנה לכם כלים שילוו אתכם בלימודים ושיעצימו את היתרונות שלכם (ויש לכם כאלה) כדי שתוכלו ללמוד בצורה מוצלחת. אני מצרפת לינק למידע נוסף וקוראת לכם שוב: אם אתם רוצים ללמוד אבל חוששים, דעו שעם הכלים הנכונים תוכלו לא רק לכבוש את ספסל האקדמיה אלא גם לנצח ולהשפיע על העתיד שלכם! הנה הלינק למידע נוסף, אל תוותרו! http://www.smkb.ac.il/mahut-way/details
סגור