פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

רוני | 17:54  20/06/07
הי, אני בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות של אוני' בן גוריון. כרגע נמצאת בחופשת לידה ולא חוזרת לעבוד במקום העבודה הנוכחי. אני מאוד מתעניינת בתחומי ייעוץ חינוכי/ זוגי ותחום טיפולי. העניין הוא שלייעוץ חינוכי ( תואר שני) יש צורך בתעודת הוראה+נסיון מה שלי אין...כמו כן, לא הלכתי לתחומי הפסיכולוגיה למנהם בעקבות כל פרוצדורות הקבלה הסבוכות מידי.אני מחפשת תחום שיהיה גם פרקטי כדי שאוכל להשתלב בשוק העבודה. השאלה היא לאן כדאי לי לפנות? איזה תחום יוכל לעזור לי? חשבתי אולי על מכון אדלר אבל אין לי מושג אם זה יקדם אותי תעסוקתית, ואין לי אפשרות להסתכן כלכלית כרגע. תודה רבה רבה מראש רוני
אפרת יצחקי רבינוביץ | 17:49  21/06/07
הי רוני תוכלי כבר לפנות לעבודה בתחומי אבחון, גיוס והשמה ואולי אף תפקידים שונים במשאבי אנוש. כמו כן, תוכלי ללמוד אבחון דידקטי, הנחיית הורים (אפשר גם במכון אדלר),אימון, או לימודי הנחיית קבוצות, יעוץ ארגוני או אולי טיפול באומנויות. בהצלחה
סגור