פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

טל | 00:37  28/06/13
כהקדמה, הייתי רוצה ללמוד רפואה אבל במסלול ה4 שנתי וכעת אני מתלבטת בנוגע לתחום הלימודים שיתרום לי ושיהווה בסיס שיוכל לקדם אותי הלאה לרפואה.(אין צורך לציין את תנאי הקבלה והמאפיינים לקבלה ישירה לרפואה משום אני יודעת אותם) השאלה שלי היא: מה כדאי/משתלם לי ללמוד כתואר ראשון?אני אשמח לשמוע על פקולטות מעניינות. *אני אציין על מה שמעתי:ביולוגיה - נבחר ע"י הרוב, מדעי הרפואה- ממה שבדקתי בפורומים הרוב ציין שזה לא משתלם, כמובן שרוקחות וסיעוד זה לא בא בחשבון משום שמדובר בתקופה של מעל ל3 שנים לתואר, תודה
יוליה גורביץ' מנהלת פורום | 10:36  30/06/13
היי טל, כמובן שעדיף לך ללכת על תואר שבו יש כבר את כל קורסי הליבה שלא תיצטרכי להוסיף לאחר מכן ולא לבזבז עוד זמן. באמת תחומי הביולוגיה, מדעי המוח, מדעי הרפואה אלה תחומים שיחסכו לך את ההשלמות. אם את מרגישה שיש תחום שיותר מעניין אותך כדאי לך לבדוק בכל מקרה, יכול להיות שתשני את דעתך או שתשלימי את קורסי הליבה אחרי וגם זה בסדר. אופציה נוספת זה לשלב את התואר בתחום הביולוגיה עם תחום אחר כמו מדעי המחשב או פסיכולוגיה או כל דבר אחר שמעניין אותך, דבר שיפתח לך אופציה נוספת. את מוזמנת להעזר בשירות של המרכז הארצי לייעוץ לימודים - ייעוץ בחינם, על מנת שיועץ יוכל לעזור לך למצוא תחומי לימודי בהתאם לנתונים ומאפיינים שלך. בהצלחה! מחכה לעדכונים :) יוליה. 03-5767671
סגור