פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

דיאנה | 18:58  18/06/07
שלום אפרת, אני חדשה כאן אני פשוט ראיתי את הפורום שלך והייתי חייבת לשאול אותך כי אני לא יודעת כלום!!! אני כרגע 4 חודשים לפני שחרור, ואני חושבת על כיוון לימודים כלשהו. תמיד נמשכתי לפסיכולוגיה קלינית והתפתחותית, ואחרי זה שמעתי על קרימינולוגיה, ועכשיו התאהבתי בחקירות פרטיות כי אני אוהבת גם אקשן וחקירות וכל זה. אני לא יודעת מה לעשות, איך לשלב בין המקצועות או מה ללמוד. גם מה כדאי מבחינת השוק... אודה לך אם תייעצי לי משהו תודה מראש
אפרת יצחקי רבינוביץ | 16:38  19/06/07
הי דיאנה אין צורך שתתלבטי בשלב זה, פשוט בחרי את שני התחומים היות ובכל אוני' מדובר במסלול דו חוגי כלומר ללמוד פסיכולוגיה וקרימינולוגיה ובסיום התואר תוכלי להחליט האם להמשיך בלימודי פסיכולוגיה לתואר שני או לפנות לעיסוק בתחום החקירות. הרבה דברים עשויים להשתנות עד אז ולא כדאי להתלבט בשלב זה אם אפשר לבחור את שני התחומים. בהצלחה
סגור