פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אליקו | 20:53  16/06/07
שלום לך אפרת אני אלי יש לי לקוייות למידה ואת כל מבחני הבגרות עברתי בעזרת בחינות בעל פה כיום אני ניצב מול שאלת הפסיכומטרי ורוצה להביע דעה והבין אחד ולתמיד האם נוסף על התסכול וה"נכות " שיש לי אני חייב לקנות ערכת הרשמה לפסיכומטרי ומה אעשה באם ולא יקבלו את ההקלות שלי אלך כצאן לטבח ? מי מטפל בכל בעלי לקוי למידה ולמה אין פתרון מעשי נגיש ונוח לכאלו הרי מובן שאם היתי נכה ברגלים היו מוצאים לי פתרון וכאשר יש בעיה והיא לימודית כלומר בראש אז מה עושים ובכלל לאחר כל מה שכתבתי כיצד מטפלים ומשפרים את מיומנות הזכרון ארגון החומר הבנת הנקרא וכל זאת בשביל להגיע לרמה שאוכל להתמודד עם לימודים גבוהים והאים יש מקומות העוסקים במתן עזרה לאנשים כמוני בתודה מראש
אפרת יצחקי רבינוביץ | 22:19  16/06/07
שלום אליקו אני מאוד מבינה את התסכול וגם את הקשיים איתם אתה מתמודד על בסיס יומיומי. יחד עם זאת, חשוב לדעת שמאוד קשה לקבל התאמות במבחן הפסיכומטרי, הן נקבעות בהתאם לחומרת הבעיה והקושי, אבל לדעתי כן כדאי לנסות ובמידה ולא תקבל, אני ממליצה לפנות ללימודים במוסדות בהן לא נידרש ציון בכלל או שלא נדרש ציון גבוה. מכללה בה תקבל תמיכה ללקויות הלמידה שלך. כיום יש הרבה מודעות לנושא ויש מערכת תמיכה כולל חונכות כמעט בכל מוסד לימודי. כמו כן, אני מציעה לך לפנות לסדנאות להרגלי למידה ולעזרה בהתארגנות המיועדות לאנשים עם קשיים כשלך. באוניברסיטת ת"א מתקיימת סדנה מסוג כזה ולגבי עוד מקומות תוכל למצוא באינטרנט. בכלל אני מציעה לך לחפש מידע על לקויות למידה ולפנות לאגודת "לשם" שנוסדה למען אנשים עם קשיי למידה ובמסגרתה פעילויות רבות ועזרה. בהצלחה
סגור