פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שילה אורינגר | 23:55  06/06/07
שלום אפרת, לא יודעת היכן לחפש את תחום הלימודים עבודה עם זקנים באומנות,אשמח אם תוכלי לכוון אותי למקום המתאים,תודה שילה
אפרת יצחקי רבינוביץ | 19:48  09/06/07
שלום שילה לימודי תעודה בטיפול באומנויות עשוי לתת לך רקע הולם לעבודה גם עם זקנים (וזאת רק במידה ויש לך תואר ראשון בתחום טיפולי כלשהו) או הדרכת אומנות. תוכלי למצוא מקומות לימוד באתר זה בחיפוש לימודים.בהצלחה
שילה אורינגר | 23:43  11/06/07
הי אפרת,תודה על תגובתך אך עדיין זקוקה לעזרתך.. אני בת 40,ללא תואר,ללא בגרות מלאה.למדתי עיצוב חלונות ראווה אך איני עוסקת בזה.אני אומנית וגם נהנית מחברת זקנים,לכן חשבתי על שילוב,לא מוצאת באתר ריפןי באומנות וגם מחפשת קיצור דרך,ללא השקעה של שנים למען תואר,אם יש לך רעיון בישבילי,אשמח.. וגם במה כרוך ללמוד הדרכה? מודה לך מאוד. שילה
סגור