פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

נועה | 20:35  05/06/07
אני בת 28 למדתי עבודה סוציאלית ועוסקת בתחום. אני מרגישה שאני לא ממש ממצה את עצמי ולא מתפתחת ולא רואה איך אני מתפתחת בכוון (מכירה את האפשרויות במקצוע לא ממש קוסם לי) מצד שני קשה לי להכנס פעם נוספת ללימודי תואר ראשון. האם תוכלי ליעץ לי בבחירת מקצוע ש: 1. ניתן להרויח בו כסף טוב. 2. ניתן בעתיד לעבוד בו כעצמאית. 3. שדורש פחות השקעה מתואר ראשון מהתחלה. תודה
אפרת יצחקי רבינוביץ | 08:30  06/06/07
הי נועה מאוד קשה לענות על שאלתך שכן היא כללית מידי. לא ברור איזה צרכים עבודתך אינה מספקת ומה חסר לך כדי להמליץ על תחום אחר. שנית יש הרבה תחומים רווחיים, השאלה אם הם בכלל מדברים אליך? למשל: הנושא של אימון (coching)מאוד מתפתח, ניתן להרוויח וגם להיות עצמאית. כל הנושא של שוק ההון ויעוץ השקעות הוא רווחי. מנהל עסקים, נדל"ן, טיפול אלטרנטיבי הוא תחום שעשוי להיות עצמאי וריווחי וכו'. מציעה לך לבדוק מקצועות נוספים באתר זה בחיפוש לימודים או בתוכנת "מית"ם" במכון "אדם מילא" ולקבל רעיונות נוספים בתחומים שמדברים אליך. בהצלחה
סגור