פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

za3 | 04:33  24/05/07
שלום אני מעוניין ללמוד מדעי המחשב שאלתי היא כך: האם עדיף ללמוד ולסיים את התואר עם ממןצע 70-80 בטכניון או ללמוד באונ' אחרת ולהשיג ממוצע של85+ ????? מקווה לתשובה תודה
יניב | 12:22  24/05/07
אני לא חושב שיש הפרשי רמות כאלו אם בכלל. אני למדתי בטכניון וסיימתי עם ממוצע 87, איתי עובדים בוגרי ת"א ובר אילן עם ממוצעים דומים ואני לא רואה הבדל כלל. זה סתם שטויות, תלמדי היכן שיותר נוח לך!!
za3 | 22:37  24/05/07
תודה על התגובה אבל יש שאלה אליך אתה יכול לתת לי אימייל ?????
אפרת יצחקי רבינוביץ | 21:08  25/05/07
שאלה טובה. אני מציעה לשאול בוגרים ממקומות שונים וכן מעסיקים מה הם מעדיפים. ידוע שבתחום המשפטים הציון מאוד חשוב אך גם מוסד הלימודים לגבי מדעי המחשב אני לא יודעת בוודאות.
איך אפשר לשאול מעסיקים ואיפה?
אפרת יצחקי רבינוביץ | 16:22  27/05/07
לברר אצל בוגרים היכן מועסקים אחרי הלימודים ולהתקשר לשתים שלוש חברות ולשאול אותם שאלה תיאורתית האם משנה להם מאיזה מוסד לימודים התואר ומה הממוצע.
סגור