פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ענבל | 15:56  20/05/07
שלום.. אני מעוניינת התחיל ללמוד פסיכולוגיה השנה באחת האוניברסיטאות אך הבגרות שלי נמוכה יחסית ויש לי פסיכו בסדר.. היות ולא נירשמתי לאוניברסיטה עדיין פניתי אליה ואמרו לי שעליי לשלוח טופס הרשמה מאוחרת ואם בא לי אני יכולה לכתוב מכתב- זאת המטרה אליה רציתי להגיע רק שאינני יודעת מה לכתוב במכתב אני ממש רוצה להתחיל ללמוד השנה אך נתוני חלשים במקצת.. אשמח אם תעזרו לי ותתנו לי רעיונות או מנסיונם של אנשים זה די דחוף.. תודה ענבל
אפרת יצחקי רבינוביץ | 09:35  21/05/07
שלום ענבל אני מציעה לך במכתב לנסות ולהסביר מדוע את מתחברת לעולם הטיפולי, מה מביא אותך לבחור בפסיכולוגיה, מדוע את מתאימה. אולי משהו על עברך שעד היום שימשת "יועצת" לחבריך או היית פעילה באי אילו תחומים חברתיים כאלה ואחרים וכד'. היות ואיני מכירה אותך אני יכולה רק להנחות בקווים כלליים ולתת לך טיפים לגבי רוח המכתב. בהצלחה
ענבל | 12:47  21/05/07
אז קודם כל תודה רבה על ההתיחסות ובנוסף הייתי רוצה לדעת מה הסיכוי לדעתך שזה יעזור? יש לי טיפ טיפה עבר אולי אבל ממש בקטנה ובנוסף תוכלי לעזור לי איך לנסח את הסיבה שאני מבקשת את זה ?? הרי אני לא מתקבלת בדרך המקובלת יכולים להעיף אותי ולהגיד לי לכי תשפרי בגרויות וכאלה .. מה אפשר להגיד?? אני הרי הכי רוצה להתחיל ללמוד השנה אבל נראה לי זאת לא סיבה כל כך מוצדקת..:( אפרת, תודה רבה רבה לך מבטיחה לעדכן בסוף..:) ענבל
אפרת יצחקי רבינוביץ | 00:54  23/05/07
הי ענבל חשוב שתתמקדי בתחום עצמו ומה גורם לך לרצות כ"כ ללמוד אותו ולעסוק בו בעתיד, מדוע את עושה מאמץ כ"כ גדול. חשוב להתמקד בתכנים ובמהות ולא בעניין הטכני של הרצון ללמוד השנה וכו'.בהצלחה
אוניברסיטת תל אביב נורא קשים ואני כמעט בטוחה שיגידו לי בואי תעשי עוד שנה מכינה ואז תתחילי ללמוד בעוד שנתיים וזה לא משהו שאני רוצה .. אז תודה רבה לך אני יעבוד עכשיו על המכתב ואם יש לך דרך לפתור לי את הדילמה עם העניין הזה של המכינה אני ישמח.. תודה רבה לך ענבל.
סגור