פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אירית שוורץ | 16:21  26/10/11
שלום, אני בת 35 ומעוניינת לעשות קורס הסבה מקצועית לתחום התכנות. היות והרבה מוסדות למיניהם מציעים לא מעט קורסים ותכנים כיום, ברצוני לדעת,מה כדאי יותר ללמוד, מה נדרש ומבוקש יותר בשוק? באיזה מקומות כדאי לעשות את הקורס
בקי חיימוב | 14:48  08/11/11
שלום, מאחר ובהחלט קיימות שפות תכנות שונות וכן מכיוון שמדובר בהסבה מקצועית, אני מציעה לך לפנות ישירות אל מוסדות הלימוד הרלוונטיים עבורך ולברר מה הם קורסי היסוד שיכולים להוות עבורך את היסוד הטוב ביותר. נוכל לסייע לך בטלפון שמספרו 03-9700160 בהצלחה
אירית שוורץ | 10:30  19/12/11
שלום ותודה על התגובה, אך לצערי היא לא עוזרת לי במיוחד, כיוון שלגשת למוסדות לימוד- זה מה שתכננתי לעשות ומה שעשיתי כבר, אבל זה לא קידם אותי לו לצעד אחד קדימה, כיוון שכל עוד אני לא מהתחום, קשה לי להבין, מהי רמת הלימודים, האם התחום אכן נדרש בשוק והקורס תואם את דרישות השוק וכו'. מטרת הפניה שלי הייתה יותר להבין, מהן דרישות השוק ומהן המוסדות המומלצים לליומידם בתחומים הנדרשים. תודה רבה
סגור