פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום, אני עובד כביולוג בעל תואר שני, ומחפש מקצוע אחר. חשבתי להיות עצמאי ולעבור לתחום החקלאות, אומרים לי שזה מקצוע שלא דורש הרבה ידע בחקלאות אלה יותר כישרון ניהולי ואני לא יודע אם יש לי את זה. למעשה מעט הניסיון שיש לי בניהול הוא לא הכי מוצלח, אבל אני מאוד רוצה להיות חקלאי. מה אפשר לעשות? האם אפשר לשפר את היכולות הניהוליות שלי? האם תוכלו להפנות אותי לאנשי מקצוע באיזור באר שבע שיוכלו לעזור לי? תודה, יאיר
בקי חיימוב | 19:44  01/11/11
יאיר שלום, כמובן שיש קורסים שונים הקשורים לפיתוח מיומנויות ניהול. נסה להבין באיזה תחום אתה זקוק ליותר חיזוקים- ניהול עצמי, ניהול פיננסי וכו'. ישנם גם קורסים ספציפיים הקשורים לניהול עסקי בענף החקלאות. אם תיצור עימנו קשר טלפוני במספר 03-97001600 נוכל לתת לך הכוונה מדוייקת יותר אל מוסדות הלימוד הרלוונטיים. נשמח לסייע בהצלחה
סגור