פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

לירן | 05:42  05/05/11
שלום.. אני צריך ייעוץ לגבי לימודים. יש לי בעיה שאין לי תעודת בגרות , עזבתי את הלימודים בסוף התיכון בלי לסיים עשיתי חלק מהבגרויות אבל לא את כולן ויש יותר מדי להשלים. כעת בגיל 27 אחרי שביליתי אני מעוניין ללמוד..אך יש בעיה אין בגרות.. להשלים כעת זה יותר מדי זמן מכיוון שאני לא אבזבז זמן יקר כדי להשלים תחום הלימודים שאני מעוניין בו הוא מחשבים בגדול מה בדיוק? אז זהו שהתבלבלתי מכל החומר שמצאתי באינטרנט. האופציות שעומדות בפני הן : קורס מקצועי בג'ון ברייס (שם הייתי ביררתי ודיברתי עם אנשים שלמדו , כי רציתי לדעת איך מתייחסים לתעודה בחוץ) עוד אופציה שעומדת בפניי היא האוניברסיטה הפתוחה שהבנתי שאין צורך בתנאי קבלה כמו בגרות או פסיכומטרי (תקנו אותי אם אני טועה) אבקש ייעוץ דחוף...עשיתי מבחן אדם מילא , אני כרגע בחו"ל בארה"ב , אני מעוניין להתחיל ללמוד כשאני חוזר שזה אמור להיות באוגוסט. יש לי ידע במחשבים (הייתי במגמת מחשבים בתיכון + מתעסק הרבה עם מחשבים ביום יום) ויש לי אנגלית טובה אשמח לתשובות מקצועיות בנושא! :) תודה
בקי חיימוב | 19:20  05/05/11
לירן שלום, כמו שציינת יש הרבה אפשרויות תחת תחום המחשבים. בלימודי התעודה האפשרויות הן רבות ולא אוכל למנות הכל- זה יכול להיות החל מטכנאי PC ועד מנהל רשתות. תחת תואר ראשון, האופציה היחידה שעומדת בפניך זה אכן באוני' הפתוחה, שם הקבלה היא ללא תנאים (תואר ראשון במדעי המחשב). כמו כן, אופציה נוספת שאולי לא חשבת עליה, זה לימודי הנדסאיים (הנדסאי תוכנה, מערכות מידע) כאשר ברוב מוסדות הלימוד דורשים בגרות חלקית: 3 יח"ל מתמטיקה, 3 יח"ל אנגלית ו-2 יח"ל בהבעה/ספרות. לקבלת מידע ספציפי יותר, אתה מוזמן לפנות אלינו במספר 03-9700160 בהצלחה
סי אביבי | 12:20  08/05/11
היי, יכול להיות שאתה יכול להשתלב לקורס טכנאי מחשבים...אך בהחלט ממליצה להשלים קודם בגרויות. נשמח אם תוכל להגיע אלינו לפגישת יעוץ. סי אביבי מכללת נס
לירן | 19:53  08/05/11
יש לי ידע במחשבים , כשעשיתי מבחנים בג'ון ברייס התכוונתי ללמוד הנהלת רשתות ואבטחת מידע, וכל הנתונים שלי הראו שאני יכול ללמוד ישר הנהלת רשתות בלי טכנאי PC. אצלכם במכללה צריך בגרות?
סי אביבי | 21:06  14/05/11
היי, בהחלט. זהו תנאי בסיסי שאנחנו ממליצים עליו. המון בהצלחה, סי
סגור