פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

לירן | 13:01  26/03/11
אני לירן, בן 23 מאזור המרכז. אני רוצה ללמוד תואר ראשון במדעי ההתנהגות עם התמחות במשאבי אנוש וממה שאני יודע, יש את השילוב הזה במכללה למנהל בראשל"צ, מכללת פרס ברחובות ובאקדמית ת"א-יפו. רציתי להתקבל לאקדמית אבל הפסיכומטרי נמוך מדי אז ויתרתי. על מכללת פרס בניתי אבל המכללה עברה למקום אחר ברחובות ואין לי איך להגיע לשם. במכללה למנהל צריך בגרות+פסיכומטרי בשכלול של 88 ולי יש 84.4 אז יש לי שתי אפשרויות:לעשות בגרות 5 יח' בגאוגרפיה (שנחשבת בגרות קלה) ולקוות לציון של 80+ ואז ישר להירשם (במידה והציון פחות מ 80 אז זה אבוד) או להתקבל על תנאי שזה אומר שבמשך הסמסטרים בשנה הראשונה אני צריך ממוצע של 75 ומעלה ואם לא אז בסוף השנה הראשונה אני עף. זה לא שאני לא מאמין בעצמי, אבל לשלם 28,000 לשנה שיש מצב שבסופה אתה לא תמשיך זה בעייתי.. אשמח אם למישהו יש עצות לתת לי. תודה רבה
נועה | 14:49  27/03/11
מכללת אחוה הינה שלוחה של בן גוריון, בה ישנם 4 מסלולים במדעי ההתנהגות, 3 מתוכם הם תואר של האוניברסיטה לכל דבר. מסלול אחד משלב פסיכולוגיה וסוציולוגיה מסלול שני משלב פסיכולוגיה עם שתי חטיבות לבחירהמסלול שלישי משלב סוציולוגיה עם שתי חטיבות לבחירה.החטיבות האפשריות הן מנהל עסקים, כלכלה, תקשורת ומשאבי אנוש. בכל המסלולים הנ"ל לומדים שנתיים ראשונות במכללה ושנה שלישית עוברים לאוניברסיטה, שם מסיימים את התואר ומקבלים אותו. למידע ופרטים נוספים- מרכז מידע אחוה 3622*
בקי חיימוב | 14:53  27/03/11
לירן שלום, תחילה אתייחס לשיקולים שהעלית, להפסיד שנת לימודים אחת בשל שיפור הבגרויות נשמע פחות מייאש ופחות כואב מאשר להפסיד שנת לימודים בגלל אי עמידה בתנאים וזה בנוסף לשיקול הכלכלי. כך שאם תחליט להירשם בכל זאת למסלול האקדמי המכללה למנהל כדאי אולי לנסות ולהשקיע את מלוא המאמצים כדי להתקבל כסטודנט מן המניין. מעבר לכך, יש אופציות נוספות לתואר משולב במדעי ההתנהגות ומשאבי אנוש שלא העלית. אני מציעה לך לפנות אלינו על מנת שנוכל להעניק לך ייעוץ אישי ומותאם לנתונים שלך- בטלפון מספר 03-9700160 או דרך המייל advisor5@ilimudim.co​.il בהצלחה
לירן | 21:01  27/03/11
אי אפשר לשלוח לכתובת מייל הודעות
בקי חיימוב | 17:52  29/03/11
לירן, נסה לכתוב את המייל ולא להעתיק ולהדביק- advisor5@ilimudim.co.il
סגור